امروز جمعه  ۲۴ فروردين ۱۴۰۳

پایان ضبط مناظرات نامزد‌های دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خراسان جنوبی

مشاهده ۷۹۸
۱۴۰۲/۱۲/۰۳- ۱۰:۴۶

ضبط مناظرات نامزده‌های دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در خراسان جنوبی به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، بعد از پنج روز حضور کاندیداها در صدا و سیمای خراسان جنوبی ضبط مناظرات نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی‌به پایان رسید .

28 مناظره سه ساعته از چهار حوزه انتخابیه استان در این چند روز ضبط شد  که این مناظرات بعد از طی مراحل تدوین از 4 کانال انتخاباتی صدا و سیمای خراسان جنوبی به روی آنتن می رود.

23 نامزد از حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف، 13 نامزد حوزه انتخابیه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه، 12 نامزد حوزه انتخابیه قائنات و زیرکوه و 7  نامزد از حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه در این مناظرات شرکت کردند.

ضبط مناظرات همه حوزه‌ها دو روز و ضبط مناظرات نامزدهای حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف به علت تعداد بالا نامزده‌های سه روز به طول انجامید.

مستند‌های تبلیغاتی نامزد‌های انتخاباتی مجلس سوم اسفند به روی آنتن می‌رود

مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی از پخش مستند‌های تبلیغاتی نامزد‌های انتخاباتی مجلس از سوم اسفند در کانال‌های تبلیغاتی حوزه‌های انتخابیه خبر داد.

آینه دار گفت: تاکنون ۹۲ برنامه از فیلم‌های تبلیغاتی نامزد‌ها به دست ما رسیده که ۴۲ برنامه از حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف، ۲۳ برنامه از حوزه انتخابیه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه، ۱۹ برنامه از حوزه انتخابیه قائنات و زیرکوه بوده که همه این برنامه‌ها مراحل ارزیابی نهایی پخش خود را طی می‌کند و ۷ برنامه هم از نامزد‌های حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه در حال بازبینی و آماده سازی برای پخش است.

آینه دار با بیان اینکه هیات نظارت تمام مراحل را رصد می‌کند افزود: این مستند‌های تبلیغاتی از فردا سوم اسفند در ۴ کانال انتخاباتی تلویزیونی هر کدام در حوزه‌های مربوط به خودشان با اطلاع رسانی قبلی به روی آنتن می‌رود.

 

 

امتیاز شما