امروز چهارشنبه  ۲۲ فروردين ۱۴۰۳

جشن نیمه شعبان در صداوسیمای آذربایجان غربی

مشاهده ۱۷۴
۱۴۰۲/۱۲/۰۳- ۱۵:۱۱

در خجسته سالروز میلاد باسعادت منجی عالم بشریت، مهدی موعود (عج)، صداوسیمای استان آذربایجان غربی با ویژه برنامه‌های شاد و متنوع با جشن بزرگ نیمه شعبان همراه مخاطبان خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، رادیو چی چست با ویژه برنامه 105 دقیقه ای «بایراملیق» در روز نیمه شعبان به تهیه کنندگی محمدعلی عبدالی از ساعت 10  و بعداز ظهراز ساعت 17 به مدت 90 دقیقه به تهیه کنندگی زهرا محمدی با تبیین فرهنگ انتظار ، مکتب و سبک زندگی اهل بیت (ع) را با حضور کارشناسان بررسی می‌کند . موانع ظهور در جامعه منتظر ، بررسی راههای اعتلای فرهنگ انتظار ، انتظار فرج در پویایی جامعه از سایر محورهای موضوعی این برنامه خواهد بود. ارتباط با مسجد مقدس جمکران ،موسیقی  و آیتم های شاد ، مسابقه تلفنی و پیامک های مخاطبان زینت آرای برنامه خواهد بود. همچنین ویژه برنامه زنده عصرگاهی «بیرآخشام بیرسلام» به تهیه کنندگی اسکندر رحیمی روز شنبه 5 اسفند از ساعت 17:30 به مدت 90 دقیقه به صورت ویژه با آیتم های شاد و طنز قنداب خالا و اجرای موسیقی زنده پاپ و اشیقی با جشن نیمه شعبان همراه مخاطبان شبکه استانی صدای آذربایجان غربی خواهد بود.

سیمای مرکز آذربایجان غربی نیز با ویژه برنامه شبانگاهی «اولدوز» در روزهای 5 و 6 اسفند بمدت 60 دقیقه از ساعت 21 بصورت زنده به تهیه کنندگی سید حسن فرخی به بزرگداشت میلاد امام زمان (عج) با حضور هنرمندان و پخش موسیقی زنده می‌پردازد. از دیگر برنامه‌های سیمای آذربایجان غربی برنامه خانواده با عنوان «ائویمیز» و «سحریزخیر» در روز نیمه شعبان خواهد بود که با رویکرد تبیین فرهنگ انتظار و مهدویت با حضور کارشناسان با رویکرد جشن نیمه شعبان بر روی آنتن می رود.

معاونت خبر آذربایجان غربی هم با پوشش خبری برنامه‌های ولادت امام زمان در کل استان، تهیه گزارش خبری از جشن‌های نیمه شعبان، گزارش تولیدی از فلسفه ی واقعی انتظار و بارگذاری تصاویر ارسالی شهروندان با موضوع نیمه شعبان همراه مخاطبان بخش های خبری خواهد بود.

امتیاز شما