امروز دوشنبه  ۲۷ فروردين ۱۴۰۳

پایان تصویربرداری مناظره نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در خوزستان

مشاهده ۹۷۸
۱۴۰۲/۱۲/۰۵- ۰۹:۱۰

ضبط مناظره‌های انتخاباتی کاندیداهای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی‌ پس از 7 روز تلاش شبانه روزی عوامل پرتلاش صدا و سیمای خوزستان پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ضبط تلویزیونی تبلیغات نامزدهای 12 حوزه انتخاباتی طی 7 روز در آمفی تئاتر و سالن جلسات صدا و سیمای خوزستان به پایان رسید و برنامه‌های ضبط شده در زمان قانونی تبلیغات و کانال های اختصاص یافته به نامزدهای انتخاباتی پخش می‌شود.

در این مناظره‌ها  نامزدهای انتخاباتی به بیان دید گاه‌ها و برنامه‌های خود در حوزه‌های  مختلف؛ اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی پرداختند.

استان خوزستان دارای 12 حوزه انتخابیه اهواز، کارون، باوی ،حمیدیه، رامهرمز، رامشیر، شوش ، کرخه ؛ مسجد سلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل است که به مدت 7 روز،27مناظره انتخاباتی انجام و در هر حوزه 9 مناظره انتخاباتی ضبط شد.

زمان پخش مناظره ی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی از تاریخ 3 اسفند ماه آغاز شده و تا 10 اسفند ماه از کانال های تلویزیونی انتخابات استان و به صورت مجزا برای هر حوزه انتخابیه درحال  پخش است.

گفتنی است کار ضبط مناظره‌ها به تهیه کنندگی اکبر صابری نژاد و محمد بدری و با همکاری بیش از 70 نفر از همکاران پرتلاش و سختکوش شبکه استانی سیمای خوزستان صورت پذیرفت.

 

امتیاز شما