امروز سه شنبه  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

حضور عوامل برنامه «آفتابگردون» در واحد 162:
حضور عوامل برنامه «آفتابگردون» در واحد 162:

«عمو روحانی» و «توتو» با مخاطبان خردسال شبکه «پویا» گفتگو کردند

مشاهده ۳۷۳۵
۱۳۹۸/۰۴/۲۳- ۱۷:۵۳
تعداد بازدید:3735
عوامل برنامه «آفتابگردون» ضمن گفتگو با مخاطبان از ساخت سری جدید این برنامه خبر دادند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، عوامل برنامه «آفتابگردون» با حضور در واحد امور مخاطبان روابط عمومی صدا و سیما (162) از ساعت 15 یک ساعت با مخاطبان شان تلفنی گفتگو کردند.

مهدی نیک روش، تهیه کننده و کارگردان، حجت الاسلام صادق مقدسیان، «عمو روحانی» و محمد حاجی بابایی که نقش «توتو» را ایفا می‌کند، پس از ارتباط با مخاطبان با بیان اینکه مردم لطف، نظرات و پیشنهادات شان را نسبت به این برنامه ابراز داشته اند از ساخت سری جدید این برنامه در شهریور سال جاری خبر دادند. کارگردان «آفتابگردون» درباره سری جدید این برنامه گفت: قرار است با همان عوامل در قالب یک آیتم در دل یک برنامه ترکیبی چند آیتمی مهمان خانه مخاطبان شویم.

محمد حاجی بابایی، بازیگر نقش "توتو"، نیز گفت: خانواده‌ها و بچه‌ها در تماسهایی که امروز داشتند، به شدت خواستار تولید دوباره «آفتابگردون» بودند و بچه‌ها دوست داشتند صدای من را همانطور که در برنامه هست بشنوند و از من می خواستند با همان صدا صحبت کنم که این برای من شیرین و جالب بود.

حجت الاسلام صادق مقدسیان، بازیگر نقش "عمو روحانی" نیز با بیان اینکه، آنچه که در اهداف بلند مدت مان مبنی بر ارتباط عمیق کودکان با مسجد، روحانیون، و فضای مذهبی و دینی مد نظر داشتیم به لطف خدا محقق شده است، گفت: امروز شاهد بازخوردهای مثبتی از خانواده‌ها و کودکان بودیم. مقدسیان افزود: ما می خواستیم یک محتوای ناب اخلاقی، دینی و مذهبی را متناسب با سنین خردسال آموزش دهیم و این کار بسیار سختی بود که با هدایت کارگردان خوب برنامه، امکان پذیر شد. امروز خانواده‌ها و برخی کودکان، پیشنهاداتی داشتند که در صورت امکان در فصل جدید، آنها را اجرایی خواهیم کرد.

برنامه «آفتابگردون» از سال 95 در دو فصل 90 قسمتی با محتوای فرهنگ دینی، مذهبی و اخلاقی برای مخاطبان خردسال رسانه ملی در شهر قم تولید و از شبکه  پویا، طی 7 دقیقه و دقایقی قبل از اذان ظهر پخش می‌شد. «توتو»، پرنده ای است که بر روی مناره مسجد محله ی "آفتابگردون" لانه دارد. مسجدی که عمو روحانی مهربان در آن پیش نماز است. توتو همراه بچه‌های محل هر روز به بهشت کودکان که در مسجد واقع شده، می آید و در آنجا اتفاقات و سوالاتی رقم می خورد که با کمک عمو روحانی و داستانهایش، پاسخ داده می‌شود. این توصیف کوتاهی است از برنامه جذابی که با در هم آمیختن تکنیکهای رئال و عروسکی تن پوش به خوبی در دل خردسالان ایران زمین و خانواده‌هایشان جا باز کرده است، به طوریکه اصرارهای مداوم خانواده‌ها مبنی بر ادامه این برنامه خوش ساخت، مسئولین امر را به فکر ساخت فصل جدیدی از این برنامه انداخته است، که طبق اظهارات کارگردان این برنامه به زودی از شهریور در قالب جدیدی، روی آنتن می رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما