امروز چهارشنبه  ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

«مل مل» به نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر می رود

مشاهده ۵۹۲
۱۳۹۸/۰۵/۲۳- ۱۷:۳۷
«مل مل» مهمان ویژه چهارمین نمایشگاه «توانمندی‌های روستاییان و عشایر» در تهران می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه محبوب «مل مل» در روزهای شنبه 26 و یکشنبه 27 مرداد بصورت زنده و با هدف پوشش رسانه ای این رویداد ویژه کودکان، از سالن 14 نمایشگاه بین المللی تهران اجرا و پخش خواهد شد.

استقبال و مشارکت های مردمی از اجراهای صحنه ای و میدانی برنامه تلویزیونی «مل مل» باعث خواهد شد رویدادهای فرهنگی و اجتماعی همچون نمایشگاه توانمندیهای روستاییان و عشایر با رونق بیشتر و حضور فعال تر کودکان و خانواده‌ها برگزار شوند.

محمود سلامیان تهیه کننده و کارگردان این برنامه در اینباره گفت: آیتم جدید خیمه شب بازی که میزبان عروسک های نمایشی و ابداعی ململک و گل گلک است هم در طول این ویژه برنامه تلویزیونی با هدف آشنایی با فرهنگ روستایی و عشایری اجرا خواهد شد.

این نمایشگاه هرساله با هدف نمایش توانمندی‌های تولیدی و فرهنگی خانواده‌های روستایی و عشایر کشور برگزار می‌شود که در این دوره سالنی ویژه کودکان طراحی و اختصاص یافته است تا کودکان با روش های جذاب دیداری با زندگی روستایی و عشایری آشنا شوند.

ویژه برنامه مل مل در 2 قسمت 54 دقیقه ای و با اجرای خانم گلی و فرشاد و همچنین با حضور عروسکهای دوست داشتنی بچه‌ها، مل مل، بزباش و بزرگ آقا در روزهای 26 و 27 مرداد از محل نمایشگاه بین المللی تهران، سالن 14 و از ساعت 16 بصورت زنده به روی آنتن شبکه کودک سیما خواهد رفت.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما