امروز سه شنبه  ۲۸ دی ۱۴۰۰

صنعت زندان و شکنجه سیستماتیک در اسرائیل

مشاهده ۲۷۹
۱۳۹۸/۰۹/۲۷- ۱۳:۵۳

مروری بر صنعت زندان اسرائیل و بازداشت تصادفی اقشار مختلف فلسطینی و زندانی کردن و شکنجه سیستماتیک آن‎ها در برنامه این هفته «پرونده‌های فلسطین» (palestie files) در شبکه پرس تی وی صورت می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه با نگاهی به اقدام رژیم صهونیستی درخصوص دستگیری و شکنجه فعالان حقوق بشری، اساتید دانشگاه، سیاستمداران، دیپلمات‎ها و نویسندگان به طور تصادفی به واکاوی علل بازداشت بی‎دلیل فلسطینی‌ها طی سال‎های اخیر به ‎دست نیروهای رژیم صهیونیستی می‌پردازد.
در این برنامه ضمن بررسی زندانی‌های رژیم صهیونیستی و شکنجه زندانیان فلسطینی در آن، اهداف این بازداشت‎ها از جمله ایجاد ترس و وحشت در میان فلسطینی‌ها به بحث و گفت‎وگو گذاشته می‎شود.
این برنامه در ادامه با اشاره به آمارهای موجود در زمینه وجود 5700 فلسطینی در زندان‌های رژیم صهیونیستی، شرایط نگهداری فلسطینی‌ها در زندان‌های این رژیم را بررسی می‎کند.
«پرونده‌های فلسطین» به تهیه‎کنندگی حسین الشیماری و اجرای وسام البحرانی جمعه 29 آذر، ساعت 11 به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می‌شود. تکرار این برنامه جمعه ساعت 23، شنبه ساعت 12 و 19، یکشنبه ساعت 3، دوشنبه ساعت 10 و 16 و سه‎شنبه ساعت 14 روی آنتن می‎رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما