امروز سه شنبه  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

محمد سرشار: هنرمندان عرصه کودک سردار سلیمانی را هنرمندانه به کودکان بشناسانند

مشاهده ۶۵۸
۱۳۹۸/۱۰/۱۵- ۰۸:۲۷
مدیر شبکه کودک سیما از هنرمندان عرصه کودک و نوجوان دعوت کرد تا آثار هنری مناسب کودکان درباره این شهید بزرگ و پر افتخار را برای شبکه کودک ارسال کنند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «محمد سرشار» مدیر شبکه کودک سیما در یادداشتی به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی نوشت و در آن از برنامه‌سازان کودکان و نوجوان دعوت کرد تا آثار هنری مناسب کودکان درباره این شهید بزرگ و پر افتخار را برای شبکه کودک ارسال کنند.

شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی به دستور رییس‌جمهور آمریکا، فرصتی تاریخی برای ماست تا برای فرزندانمان، داستان زندگی این قهرمان جهانی را روایت کنیم و چهره واقعی شیطان بزرگ قاتل را به آنان بشناسانیم. هرچند تک‌تک ما در دنیای بزرگترها، از دولت جنایتکار آمریکا ابراز تنفر کرده‌، و علاقه‌مان به این شهید بزرگ را بیان کرده‌ایم اما در دنیای کوچکترها، سوالات زیادی در اینباره وجود دارد.
لذا بدین‌ وسیله از تمام هنرمندان عرصه کودک و نوجوان، اعم از نویسندگان، شاعران، آهنگسازان، خوانندگان، نقاشان، طراحان، بازیگران، مجریان، صداپیشگان و ... دعوت می‌کنیم برای آفرینش آثار هنری مناسب کودکان درباره این شهید بزرگ و پرافتخار اقدام کنند و از این طریق، قدردان خدمات ایشان به انقلاب اسلامی‌ باشند.

شبکه کودک سیما در خدمت همه عزیزان خواهد بود و به سهم خویش در انتشار گسترده آثار هنری مناسب کودکان، تلاش خواهد کرد.

هنرمندان می توانند آثار هنری آفریده‌ شده را به صفحات شبکه کودک در فضای مجازی یا همین صفحه ارسال کنند تا پیگیری‌های بعدی انجام شود.
 امیدواریم این حرکت ملی برای معرفی قهرمان شهید قاسم سلیمانی به کودکان، مورد رضایت خداوند متعال قرار گیرد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما