امروز دوشنبه  ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

انعکاس اخبار سبقت انتخاباتی نتانیاهو در رسانه‌های صهیونیستی

مشاهده ۲۸۷
۱۳۹۸/۱۲/۱۴- ۱۳:۰۰
نقد رسانه‌های صهیونیستی از سبقت نتایاهو در کسب رای انتخاباتی از رقیبش بنی گانتس، موضوع برنامه امشب «العین الاسرائیلیه» شبکه العالم است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ارزیابی شاخص های پیش افتادن نتانیاهو در انتخابات و نقد رسانه‌های صهیونیستی از همراهی جامعه با دشمنی‌ها و تندروی‌های وی از محورهای مهم موضوع امشب «العین الاسرائیلیه» خواهد بود.

قاسم قصیر؛ نویسنده سیاسی، میهمان این برنامه اینگونه ارزیابی خواهد کرد که نتانیاهو برای راضی کردن رای دهندگان صهیونیستی، نقشه‌هایی اجرا کرده است. وی حمایت ترامپ از نتانیاهو و نزدیک شدن او به برخی کشورهای عربی و برجسته کردن دستاوردهایش برای رای دهندگان را از عوامل مهم این موفقیت تحلیل خواهد کرد. قاسم قصیر همچنین اذعان خواهد کرد که تاکید نتانیاهو بر طرح معامله قرن و پایتخت قرار دادن قدس برای رژیم صهیونیستی، تقویت شهرک سازی‌ها و بسیاری از مسائل دیگر به عنوان مهم ترین دستاوردهایش برای رژیم صهیونیستی، جلوه خوبی به چهره وی در میان طرفداران سیاست های این رژیم داده و موجب پیشی گرفتن از رقیبانش شده است.

«العین الاسرائیلیه» محصول دفتر العالم در بیروت است که با اجرای حنان ضیا تهیه می‌شود. این برنامه امشب 14 اسفند، ساعت 21 به وقت تهران از آنتن شبکه العالم پخش خواهد شد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما