امروز چهارشنبه  ۶ مرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

«هاشتاغ» شبکه العالم می‌پردازد؛
«هاشتاغ» شبکه العالم می‌پردازد؛

آمریکایی‌ها و سعودی‌ها در شرایط کرونا

مشاهده ۳۵۶
۱۳۹۹/۰۱/۲۳- ۱۵:۱۶
تعداد بازدید:356
اقدامات آمریکایی‌ها و وضعیت سعودی‌ها درشرایط بحرانی اپیدمی ویروس کرونا و انعکاس آن در شبکه‌های اجتماعی جهان عرب، در برنامه «هاشتاغ» شبکه العالم بررسی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، اعزام یک فروند هواپیمای حامل یک میلیون ماسک جراحی از سوی آمریکا در میان نظامیان صهیونیستی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و بازتاب آن در شبکه‌های اجتماعی جهان عرب، موضوع امشب برنامه «هاشتاغ» است.

در این برنامه به این موضوع اشاره می‌شود که ابتدا به نظر می رسید اقدام ترامپ برای دزدی ماسک و تجهیزات پزشکی از متحدان اروپایی خود با هدف تامین کمبودهای این اقلام برای استفاده مردم کشورش صورت گرفته است اما این اقدام جدید نشان می دهد که باوجود کمبود وسایل بهداشتی و تجهیزات پزشکی در بسیاری از ایالت‌های آمریکا، ترامپ این اقلام را برای متحد صهیونیستی خود دزدیده است.

هشدارها در خصوص بحران در سیستم بهداشتی عربستان و ابتلای ده‌ها شاهزاده سعودی به کرونا، موضوع دیگری است که به دلیل بازتاب گسترده در شبکه‌های اجتماعی، در این برنامه تشریح می‌شود.

«هاشتاغ» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمد معین مقامی، سردبیری محمد علوی و اجرای محمد العامری، 23فروردین ماه ساعت 23:15 به وقت تهران، از  شبکه العالم پخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
اخبار مرتبط

امتیاز شما

برچسب‌ها: