امروز پنج شنبه  ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

«البوصله» شبکه العالم واکاوی می‌کند:
«البوصله» شبکه العالم واکاوی می‌کند:

اعطای مجوز به نتانیاهو برای تشکیل کابینه ائتلافی

مشاهده ۳۲۴
۱۳۹۹/۰۲/۲۰- ۱۵:۴۰
تعداد بازدید:324
اجازه به نتانیاهو از سوی دیوان عالی رژیم صهیونیستی برای تشکیل دولت ائتلافی با وجود اتهامات مطرح شده، موضوع این برنامه «البوصله» شبکه العالم است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، موضوع اعطای مجوز تشکیل کابینه ائتلافی به نتانیاهو در برنامه امشب «البوصله» با حضور کارشناسان به بحث گذاشته می‌شود.

در این برنامه به دومین جلسه دیوان عالی این رژیم اشاره می‌شود. این دادگاه به بررسی ادله حقوقی درباره قانونی بودن یا نبودن ائتلاف «بنیامین نتانیاهو» با «بنی گانتز»، رئیس ائتلاف آبی و سفید پرداخت و سرانجام پس از سه انتخابات، اتحادها، ائتلاف‌ها و دادرسی‌های قضایی، بنیامین نتانیاهو چراغ سبز برای تشکیل کابینه ائتلافی بین وی و بنی گانتز را به‌دست آورد.
همچنین اشاره می‌شود که روزنامه «هاآرتص» چندی پیش گزارش داده بود که نتانیاهو در گفت‌وگوهای خود در محافل خصوصی، دیوان عالی را به راه‌اندازی شورش خیابانی در صورت برکناری وی از نخست‌وزیری تهدید کرده است.
ویژگی‌‌‌های دولت جدید نتانیاهو و روند آتی آن و اینکه آیا می‌تواند دریچه‌ای برای تصویب چندین پروژه از جمله برجام در مورد ترامپ باشد نیز از موضوعاتی است که تشریح می‎‌‌شود.
«البوصله» با تهیه‌کنندگی و کارگردانی حسین الموسوی و اجرای نور محمد، امشب 20 اردیبهشت، ساعت 19 به وقت تهران از شبکه العالم به نمایش درمی‌آید.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما