امروز شنبه  ۲ مرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

صحن قدس میزبان ملت مظلوم فلسطین

مشاهده ۳۹۳
۱۳۹۹/۰۲/۳۱- ۱۴:۲۵
ویژه برنامه«صحن قدس» با رویکرد بررسی سوابق مبارزات ملت مظلوم فلسطین، با کارشناسی صاحب‌نظران این حوزه، به صورت زنده از رادیو زیارت پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ویژه برنامه«صحن قدس» به تهیه‌کنندگی  محمدناصر رازجو و نویسندگی محمد گلگونی، با موضوع مقاومت اسلامی و نقش فلسطین در این محور پخش می‌شود. کارشناسی با موضوع مرور اندیشه‌های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، نقش شهید سلیمانی در مقاومت اسلامی و فلسطین، چرایی حمایت ایران و مسلمانان از فلسطین و آزادی قدس، نقش مقاومت در تزلزل و حتی مهاجرت معکوس در رژیم صهیونیستی، تحریم‌های مصوب برای رژیم صهیونیستی به دلیل شهرک سازی و مشکلات اقتصادی آن رژیم از بخش‌های برنامه است. ویژه برنامه«صحن قدس» همچنین مزین به کلام شهداء و مبارزان فلسطینی درباره شهید سلیمانی است که البته از کلام شهید سلیمانی، مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و امام خمینی (ره)  نیز درباره مقاومت بهره گرفته می‌شود.

ارتباط تلفنی با سوریه، دیالوگ‌های فیلم‌های ماندگار با محور آرمان فلسطین و روز قدس، نقش هنرمندان در ترویج روز جهانی قدس و موسیقی‌ها و نواهای مرتبط با این روز از دیگر بخش‌های برنامه است. برنامه «صحن قدس» با کارشناسی حجت الاسلام مهدویان، کارشناسی تلفنی سید‌جلال فیاضی و کوروش شجاعی و اجرای میثم مسرور، روز جهانی قدس از ساعت 9 به مدت 180دقیقه از استودیوی ویژه رادیوزیارت در حرم حضرت رضا(ع) به صورت زنده پخش می‌شود.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما