امروز پنج شنبه  ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

قدردانی نیروی انتظامی از تعامل خوب رسانه استانی

مشاهده ۲۰۰
۱۳۹۹/۰۳/۱۰- ۱۳:۵۷
نیروی انتظامی‌ کرمان از تعامل بسیار خوب صداوسیما با مجموعه انتظامی استان، در بحث‌های پیشگیری و آگاه‎سازی خانواده‌ها قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، شنبه 10 خرداد، نشست مشترکی با حضور فرمانده و شورای معاونان انتظامی استان کرمان و مدیرکل و شورای معاونان صداوسیمای این مرکز در رسانه استانی کرمان برگزار شد.
فرمانده انتظامی استان در این نشست گفت: صداوسیما در موضوع پیشگیری کاهش جرایم و آگاه‎سازی خانواده‌ها نقش موثری دارد.

عبدالرضا ناظری همچنین با اشاره به رسالت سنگین رسانه ملی در ایجاد امید و نشاط در جامعه گفت: در برهه‎ای که دشمنان ایران اسلامی‌ با همه تلاش و توان خود، سعی در تفرقه افکنی و ایجاد فتنه در کشور دارند صداوسیما نقش ارزشمندی در خنثی کردن عملیات روانی دشمنان ایفا می‎کند.

او به تلاش رسانه ملی در دوران شیوع ویروس اشاره کرد و اظهار داشت: نقش صداوسیما در این دوران کمتر از حوزه سلامت نیست.

مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمان هم در این نشست امنیت موجود در مناطق مختلف استان را مرهون جانفشانی کارکنان انتظامی استان دانست و گفت: ماموریت‎های فرماندهی انتظامی استان و صداوسیما از بسیاری جهات شبیه به هم است.

علی‎رمضانی از آمادگی رسانه استانی برای تعامل با فرماندهی انتظامی استان خبر داد و افزود: در حالی که برخی از کاربران فضای مجازی ناآگاهانه آب به آسیاب دشمن می‎ریزند، پلیس فتای استان باید برخورد سختگیرانه‎تری با این افراد داشته باشد.

وی اصلاح فرهنگ ترافیکی مردم انعکاس تلاش‎های نیروی انتظامی و ترویج احساس امنیت را از اولویت‎های برنامه‎سازی در بخش نیروی انتظامی‌ برشمرد.

در این نشست، معاونان انتظامی استان و صداوسیما نیز به بیان دغدغه‌ها و برنامه‌های خود در حوزه‌های کاری مرتبط پرداختند.
همچنین سردار ناظری فرمانده انتظامی استان در حاشیه نشست گفت:باتوجه به ارتقای امنیت مردم سامانه الکترونیکی مها مرکز هشدار الکترونیکی راه‎اندازی شده است. شهروندان از طریق اتصال به این سامانه در مواقع سرقت پلیس را مطلع می‌کنند. همچنین وی از طرح عید تا عید برای ارائه تخفیف به موتورسیکلت‎ها و خودروهای توقیفی خبر داد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما