امروز شنبه  ۲ مرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

سالروز رحلت امام(ره) و قیام 15خرداد در صد‌اوسیمای فارس

مشاهده ۲۴۰
۱۳۹۹/۰۳/۱۲- ۱۱:۳۱
صدا‌وسیمای مرکز فارس ویژه برنامه‌های مختلفی به مناسبت سالروز رحلت بنیان‌گذار کبیر انقلاب و قیام خونین 15 خرداد تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ویژه برنامه تلویزیونی «در سوگ یار» در سالروز رحلت بنیان‌گذار کبیر انقلاب، ساعت 9 صبح و ویژه برنامه «حماسه خونین» 15 خرداد ساعت 16 از سیمای مرکز فارس به صورت زنده پخش می‌شود. همچنین سیمای فارس بیش از 12 عنوان برنامه ویژه سالروز رحلت امام و بزرگداشت قیام 15 خرداد در نظر گرفته است که از جمله این برنامه‌ها می‌توان به «صبح پارسی» به صورت زنده اشاره کرد. ویژه برنامه «نگاه روز» نیز در این ایام، با حضور کارشناسان به نقش امام در انقلاب می‌پردازد.

برنامه رادیویی «در سوگ آفتاب» به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)، با هدف ارائه الگویی مناسب از زندگی فردی، خانوادگی و اجتماعی امام راحل، برای پخش از شبکه‌های سراسر کشور تدارک دیده شده است. بسته‌های صوتی از کلام امام(ره) درباره قیام 15 خرداد، بسته‌های صوتی از کلام رهبر معظم انقلاب درخصوص حماسه تاریخی ۱۵ خرداد، بسته‌های صوتی شنیدنی از شاهدان عینی در قیام 15 خرداد و بسته روزشمار از 15 خرداد 42 تا  18فروردین 43 که هم‎زمان با دستگیری حضرت امام تا آزادی ایشان است، از دیگر تمهیدات رادیو فارس در این ایام است.
معاونت اطلاعات و اخبار مرکز فارس نیز در این مدت، بیانات رهبر معظم انقلاب را به مناسبت سالروز ارتحال بیانگذار انقلاب اسلامی‌پخش می‌کند.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما