امروز پنج شنبه  ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

«طنین» کانال کردی شبکه سحرمی‌پردازد؛
«طنین» کانال کردی شبکه سحرمی‌پردازد؛

چهل و پنچمین سالگرد تاسیس اتحادیه میهنی کردستان عراق

مشاهده ۳۴۶
۱۳۹۹/۰۳/۱۲- ۱۴:۲۴
تعداد بازدید:346
اساس تشکیل اتحادیه میهنی کردستان عراق و رویکرد و چشم انداز آینده تحولات آن در برنامه میزگرد سیاسی امشب «طنین» کانال کردی شبکه سحر بررسی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در چهل و پنجمین سالگرد اتحادیه میهنی کردستان عراق، کارشناسانی از اربیل کردستان عراق، ضمن پرداختن به تاریخچه تشکیل این اتحادیه، تحولات و چالش‎های پیش روی آن را واکاوی می‎کنند.
دلایل اتحاد و انشقاقات، ویژگی‌های آن و تنوع شدید آراء بین جریان‌های داخلی این حزب، حاکمیت و مدیریت سیاسی اتحادیه در اقلیم کردستان از سال 1991 تا کنون و فراز و نشیب‎های روابط و همکاری اتحادیه میهنی و حزب دمکرات کردستان در 29 سال حاکمیت مشترک بر اقلیم کردستان از مباحث این برنامه به شمار می‎روند.
ارزیابی رهبری 37 ساله مام جلال طالبانی بر اتحادیه میهنی و اهم محورهای فکری و رویکرد طالبانی در موضوع اقلیم کردها و تعاملشان با واقعیات عراق و منطقه و همچنین علل عدم کسب موفقیت اتحادیه میهنی در انتخابات اقلیم کردستان به عنوان حزب برتر، از مسائل مهم دیگری است که به آن نیز پرداخته می‎شود.
«طنین» به تهیه‎کنندگی جواد رشیدی، دستیاری تهیه؛ علی اکبر اسماعیل‎زاده و اجرای؛ عبدالله عابدی، امشب 12 خرداد ساعت 21:30، روی آنتن کانال کردی شبکه سحر می‎رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما