امروز يك شنبه  ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

نقش صدا‌وسیما در تغییر نگرش مصرف‌ در جامعه

مشاهده ۲۸۸
۱۳۹۹/۰۴/۰۸- ۱۳:۰۷
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی‌، گفت: چالش در تولید و مصرف، ریشه در چالش اعتماد مردم و سرمایه‌گذاران به حاکمیت دارد و رسانه‌ها و صدا‌وسیما نقش مهمی در تغییر نگرش مردم دارند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، نصرپور، مدیرکل صدا‌وسیمای خراسان رضوی در دیدار با نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی‌ گفت: نظرسنجی‌های رسانه ملی نشان می‌دهد دو سوم مردم در چهار ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل، وضعیت اقتصادی بدتری را تجربه کردند و مردم معتقدند دولت برای بهبود وضعیت اقتصادی باید بیشتر تلاش کند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی‌ نیز خاطرنشان کرد: چالش در تولید و مصرف، ریشه در چالش اعتماد مردم و سرمایه‌گذاران به حاکمیت دارد و رسانه‌ها و صدا‌وسیما نقش مهمی در تغییر نگرش مردم دارند. حجت‌الاسلام والمسلمین حسین‌زاده بحرینی گفت: پس از تغییر نگرش مردم، تسهیل در قوانین کسب‌وکار، حل مشکلات مالیاتی و تغییر قوانین بانک‌ها برای تحقق رونق تولید ضروری است.

حسینی، رئیس اتاق صنعت معدن خراسان رضوی، به‌عنوان نماینده بخش خصوصی در این جلسه تصریح کرد: تزلزل بازار ارز و سیاست‌های اقتصادی و ناکارآمدی قوانین برای حمایت از تولیدکننده بر بار مشکلات اقتصادی کشور افزوده است. وی افزود: برای جهش تولید، ایجاد اراده ملی در بین دستگاه‌های حاکمیتی برای رفع موانع تولید ضروری است. گفتنی است در این جلسه تعدادی از برنامه‌سازان صدا‌وسیمای مرکز خراسان رضوی، دغدغه‌های اقتصادی و پرسش‌های مردم را با نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی‌ در میان گذاشتند.

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما