امروز پنج شنبه  ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

از بین بردن حقیقت به سبک اسرائیلی‌ها در شبکه پرس تی وی

مشاهده ۲۷۳
۱۳۹۹/۰۴/۲۴- ۱۳:۲۱
برنامه این هفته «داخل اسرائیل» (Israel Inside) در شبکه پرس تی وی، به بررسی برنامه‌های گسترده اسرائیل برای نابودی کامل واقعیت درباره تعلق سرزمین‌های اشغالی به فلسطینیان می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، موضوع این برنامه به بررسی تحقیقی درخصوص مرور کتب درسی مدارس اسرائیل و محتواهای متعدد آن در نقض قوانین و قطعنامه‌های بین‌المللی مبنی بر اشغال اراضی فلسطینیان و تجاوزگری دیرینه این رژیم اختصاص دارد.
در این برنامه، با نگاهی به تلاش‌های رژیم صهیونیستی برای از بین بردن تاریخ و اشغالگری‌های آنان در فلسطین درباره نظام آموزشی این کشور و همچنین تلاش فلسطینی‌ها برای حفظ میراث خود برای نسل بعدی  بحث می‎شود.
برنامه«داخل اسرائیل» ضمن مروری بر مباحث مطرح شده در کتب درسی دانش‎آموزان در اسرائیل، عدم اشاره به تجاوزگری‌های این رژیم به سرزمین‌های اشغالی را در این کتاب‌ها واکاوی می‎کند.
برنامه«داخل اسرائیل» به تهیه‎کنندگی حسین الشیماری چهارشنبه 25 تیر، ساعت 9، به وقت تهران به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می‌شود. تکرار این برنامه چهارشنبه ساعت 22 ، پنجشنبه ساعت 16، جمعه ساعت 20، دوشنبه ساعت 19:20 و سه‌شنبه ساعت 22، روی آنتن می‎رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما