امروز دوشنبه  ۲۷ دی ۱۴۰۰

ویژه برنامه‌های رادیو گفت‌وگو به مناسبت دهه امامت و ولایت

مشاهده ۳۲۷
۱۳۹۹/۰۵/۱۲- ۰۸:۱۱

شبکه رادیویی گفت‌وگو برای گرامیداشت دهه امامت و ولایت،برنامه‌های متنوعی تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ویژه برنامه«در ساحل سخن» از دهم تا هجدهم مرداد ساعت ۸:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه، با حضور دکتر ابوالحسن موسوی‌قدمگاه و دکتر علی زمانی، استاد حوزه و دانشگاه و دکتر محمود عینی‌کمانج ، استاد حوزه، محورهای بحث کارگزاران در حکومت اسلامی و مبحث توحید در نامه کارگزاران امیرمومنان علی (ع) خطاب به مالک اشتر نخعی را بررسی می‌کند.

برنامه«عین و القلم» از یازدهم تا شانزدهم مرداد ساعت ۱۳:۱۵ با بررسی تفسیر فرازهایی از نهج البلاغه به مناسبت دهه امامت و ولایت مخاطبان را همراهی می‌کند.

برنامه«در امتداد نور» نیز از دهم تا هجدهم مرداد در قالب آیتم‌هایی ترکیبی با موضوع خطبه غدیر، تبیین فیلم‌های واقعه غدیر و گزیده بیانات بزرگان و عالمان دینی ساعت ۱۸:۵۵ به روی آنتن رادیو گفت‌وگو می رود.

«قدر غدیر» نیز در عید غدیر، به بررسی تفسیر آیه ۳ سوره مائده که معروف به اکمال دین است، تفسیر سوره دهر(انسان)، شرح واقعه غدیر خم، توصیه‌های امیرمومنان(ع) به چگونگی الگوپذیری از حضرت می‌پردازد و همچنین «یک جرعه از غدیر» و «سروش ولایت» ویژه برنامه‌های روز عید سعید غدیرخم هستند که به تحلیل اهمیت غدیر و نقش سرنوشت ساز ائمه معصومین (ع) در جامعه اسلامی می‌پردازند.

برنامه«نور هدایت» ویژه ولادت امام هادی چهارشنبه پانزدهم مرداد از این شبکه رادیویی تقدیم مخاطبان می‌شود.

شبکه رادیویی گفت‌وگو از طریق گیرنده‌های دیجیتالی، رادیو نما، اپلکیشین‌های موبایلی و آدرس اینترنتی http://radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است و همچنین علاقه‌مندان می‌توانند از طریق شماره تماس ۲۷۸۶۱۰۳۵ و سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۱۰۳۵ با این برنامه و دیگر برنامه‌های رادیو گفت‌وگو در ارتباط باشند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما