امروز پنج شنبه  ۳۰ فروردين ۱۴۰۳

پلیس اندونزی مانع تصویربرداری ما نشد

مشاهده ۱۴۴۴
۱۳۹۷/۰۶/۱۱- ۱۰:۴۷

در پی بروز مشکلی در گزارش مستقیم یکی از گزارشگران صدا و سیما از مسابقات واترپلو در اندونزی و به وجود آمدن حاشیه های خبری برای این مشکل، گزارشگر صداوسیما دخالت پلیس در این اتفاق را تکذیب کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ، مشکل پیش آمده در حین پخش بازی تیم ملی واترپلوی ایران در جریان مسابقات آسیایی جاکارتا، با تفسیرها و حاشیه سازی‌های مختلف برخی کاربران فضای مجازی همراه بود و حسین رضایی ، گزارشگر دیدار واترپلوی ایران -چین  هرگونه دخالت پلیس و ممانعت آنان از تصویر برداری از این مسابقات را رد کرد.
گزارشگر شبکه ورزش که پوشش زنده مسابقه رقابت تیم ملی واترپلوی ایران را بر عهد داشت در صفحه شخصی خود در اینستاگرام ویدئویی را منتشر و تاکید کرد که مطالب منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر ممانعت پلیس از تصویربرداری وی نادرست بوده است.

حسین رضایی توضیح داده که این مشکل فقط برای لحظاتی اتفاق افتاده است و او در ادامه به پایین سالن واترپلو رفته و پس از پیروزی تیم ملی کشورمان گزارشی از اعضای تیم ملی هم تهیه و پخش کرده است.

در دیدار روز گذشته تیم واترپلوی کشورمان مقابل چین ، پس از اینکه تیم ملی گلی را به حریف می‌زند، دوربین در دست گزارشگر برای لحظاتی به پایین سقوط می‌کند و در پخش تصاویر اختلال ایجاد می‌شود که این صحنه در فضای مجازی منتشر شده و از آن با عنوان ممانعت پلیس از تصویربرداری خبرنگار صداوسیما یاد می‌شود.

ویدئوها

تصاویر

امتیاز شما