امروز دوشنبه  ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

هفته دولت در صدا‌وسیمای کهگیلویه و بویراحمد

مشاهده ۲۶۱
۱۳۹۹/۰۶/۰۲- ۱۴:۴۸
صدا‌وسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد برنامه‌های متفاوتی برای گرامیداشت هفته دولت و انعکاس خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سیمای دنا در هفته دولت در برنامه «گفت و گو» با حضور دولتمردان و استاندار کهگیلویه و بویراحمد، خدمات دولت را برای هم استانی‌ها به طور زنده تشریح می‌کنند. این برنامه به تهیه کنندگی عبدالناصر خلیلی، از ساعت 21:15 دقیقه به مدت یک ساعت به سمع شما می رسد. برنامه تلویزیونی«نگاه روز» به تهیه کنندگی امیر خادمی‌، در 5 قسمت با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی استان، دستاوردهای نظام و دولت را بازگو می‌کند.
همچنین در برنامه‌های صدای کهگیلویه و بویراحمد، استاندار و فرمانداران نه گانه شهرستان‌ های استان به صورت تلفنی و حضوری به انعکاس خدمات نظام در شهرستان‌ ها می‌پردازند. برنامه«پاسخ» در هفته دولت هر روز از ساعت ۸:۳۰ تا ۹ به صورت زنده عملکرد دولتمردان را روی آنتن می‌برد. رئیس سازمان برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد، در برنامه رادیویی «استان و توسعه»، از خدمات نظام در هفته دولت گزارش می دهد. همچنین رئیس و معاونان دانشگاه علوم پزشکی استان نیز در برنامه رادیویی «بدون تعارف»، عملکرد دانشگاه علوم پزشکی را بیان می‌ کنند.

گفتنی است برنامه«صدای آبادی» در هفته دولت هر روز از ساعت 19:30 تا 20 ، با محور انعکاس خدمات مطلوب و نظام در روستاها و رفع محرومیت زدایی از رادیو دنا به سمع شنوندگان می رسد.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما