امروز يك شنبه  ۲ ارديبهشت ۱۴۰۳

شنوندگان رادیو در «بخش اورژانس»

مشاهده ۵۷۳
۱۳۹۹/۰۷/۰۴- ۱۱:۰۰

اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، سریال بیست و یک قسمتی «بخش اورژانس» را برای پخش از دو شبکه رادیویی نمایش و سلامت آماده کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این سریال جدید رادیویی که پخش آن از شنبه پنجم مهرماه در رادیو نمایش و رادیو سلامت آغاز می‌ شود به سفارش رادیو سلامت در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است.

«بخش اورژانس» یک مجموعه نمایشی رادیویی بیست و یک قسمتی است که در طول سه هفته ضبط شده است. داستان این سریال درباره بخشی از اورژانس یک بیمارستان است که بیشتر، بیماران کرونایی را به آنجا می آورند و داستان زندگی بیمارانی که به آنجا آورده می‌ شوند، در کنار داستان زندگی کارکنان این اورژانس روایت می‌ شود.

بازیگران اصلی این سریال فریبا متخصص، امیر فرحان نیا، بهرام سروری نژاد، محمد آقامحمدی، معصومه عزیز محمدی و شمسی صادقی هستند و در کنار آن‌ها بازیگرانی مانند علی میلانی، عباس توفیقی، نورالدین جوادیان، محمد پورحسن، سعیده فرضی، ناهید مسلمی، مجتبی طباطبایی و محمد شریفی مقدم به ایفای نقش می‌ پردازند.

سریال نمایشی «بخش اورژانس» به نویسندگی  جهانشاه آل محمود، کارگردانی مینو جبارزاده، صدابرداری محمدرضا محتشمی، افکتوری نازنین حسن پور، تهیه کنندگی فرشاد آذرنیا و گویندگی بهناز بستان دوست از روز شنبه پنجم مهر، ساعت 6:15 دقیقه از رادیو نمایش پخش می‌شود و ساعت 21:30 روی موج رادیو سلامت قرار می‌گیرد.

 

 

امتیاز شما