امروز شنبه  ۱۸ آذر ۱۴۰۲

آسیب شناسی عرضه سهام عدالت به صورت خرد در بازار

مشاهده ۴۸۸
۱۳۹۹/۰۷/۲۳- ۰۹:۵۶

برنامه «سرمایه» این جمعه 25 مهر، به موضوع بررسی عرضه سهام عدالت به صورت خرد در بازار و آسیب آن به بازار می‌ پردازد.

به گزارش روابط عمومی‌ رسانه ملی، برنامه «سرمایه» جمعه 25 مهر، میزبان مهدی سوری و عباس حقانی نسب از کارشناسان ارشد بازار سرمایه و بورس خواهد بود.

در این برنامه درباره اساسی ترین و ریشه ای ترین مشکلات بازار سرمایه بورس که به ضرر مردم و خود بازار  تمام می‌ شود گفت و گو و راهکارهای آن نیز بررسی می‌ شود.

همچنین در برنامه «سرمایه» کارشناسان به سوالاتی چون سیاست های کنترلی بازار سرمایه چگونه ارزیابی می‌ شود؟، چرا بازار اولیه کسب و کارهادر بازار سرمایه فعال نیست؟، آیا نوسانگیری از مردم صحت دارد؟، نقش فعالان فضای مجازی چگونه ارزیابی می‌ کنید؟ پاسخ می دهند. 

در ادامه نیز دکتر مرتضی عباد مدیرعامل شرکت بین‌ المللی توسعه سرمایه آرتام از ارومیه هم میهمان اسکایپ برنامه هستند که در خصوص موضوعات برنامه نقطه نظراتی را ارائه می دهند.

برنامه «سرمایه» راه‌های مختلف سرمایه گذاری در بازارهای سرمایه مانند مسکن، بورس،طلا و ... بررسی می‌ کند و با نقد و بررسی و شفاف سازی درباره مسائل جاری در بازارهای مختلف،اطلاعات به روز و موثق در اختیار بینندگان برنامه قرار خواهد داد.

برنامه «سرمایه» به تهیه کنندگی پرتو رضایان و با اجرای ناصر خیرخواه و کارگردانی میثم نظیمی جمعه‌ ها ساعت 21 از شبکه هفت سیما پخش می‌ شود.

 

 

امتیاز شما