امروز پنج شنبه  ۱۰ آذر ۱۴۰۱

بررسی انتخابات آمریکا و تاثیر آن بر بازار «سرمایه»

مشاهده ۵۴۴
۱۳۹۹/۰۸/۰۷- ۱۱:۵۸

برنامه «سرمایه» این جمعه 9 آبان ماه، به بررسی انتخابات آمریکا و تاثیر آن بر بازار سرمایه و بورس می‌ پردازد.

به گزارش روابط عمومی‌ رسانه ملی، احمد جانجان (کارشناس بازار سرمایه)، سیدعلی طباطبایی (مدرس و کارشناس بازار سرمایه) و سینا رهبر (کارشناس ارشد بازار سرمایه) جمعه 9 آبان ماه میهمان برنامه «سرمایه » می‌شوند.

با توجه به نوسانات بازار و قیمت ها و بالارفتن قیمت دلار و خودرو در این برنامه، چشم انداز بازار و صنایع بورسی مثل خودرو، واگرایی بین دلار و بازار، ارزیابی میزان تورش رفتاری یا بیش واکنش سهامدار خرد و کلان، روند کند اداری در سازمان بورس بر امور شرکت ها، افزایش سرمایه شرکت ها و موانع رشد سود شرکت ها بررسی می‌ شود.

همچنین با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، تاثیر این انتخابات بر بازار یکی دیگر از موضوعات دیگری است که در برنامه جمعه شب واکاوی خواهد شد.

برنامه «سرمایه»راه‌های مختلف سرمایه گذاری را در بازارهای سرمایه مانند مسکن، بورس،طلا و ... بررسی می‌ کند و با نقد و بررسی و شفاف سازی درباره مسائل جاری در بازارهای مختلف، اطلاعات به روز و موثق در اختیار بینندگان برنامه قرار می دهد.

مخاطبان برنامه «سرمایه» می توانند از طریق آدرس sarmaye_tv@ با این برنامه در ارتباط باشند.

برنامه «سرمایه» به تهیه کنندگی پرتو رضایان و با اجرای ناصر خیرخواه و کارگردانی میثم نظیمی جمعه‌ ها ساعت 21 از شبکه هفت سیما پخش می‌ شود.

 

 

 

امتیاز شما