امروز جمعه  ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

قدردانی نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد از تلاش های رسانه استانی دنا برای خنثی سازی توطئه دشمن

مشاهده ۲۵۸
۱۳۹۹/۰۸/۲۶- ۱۲:۱۴
نماینده مردم کهگیلویه و بویر احمد در دیدار با مدیرکل شبکه استانی دنا از تلاش های رسانه ملی و تولید برنامه های موثر این رسانه استانی برای خنثی سازی توطئه دشمنان اسلام قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مدیرکل صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد در نشستی با نماینده مردم کهگیلویه، لنده، چرام و بهمئی در مجلس شورای اسلامی‌ گفت: افزایش کیفیت تولیدات در شبکه استانی، از مهمترین راهبردهای مرکزکهگیلویه وبویراحمد است.
رئوف، ارتباط نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی‌ با رسانه ملی را ارتباطی مثبت و سازنده دانست و ابراز امیدواری کرد: در تعامل هم افزا با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی‌ شاهد رشد و پیشرفت همه جانبه استان‌ های کشور  باشیم.
حجت الاسلام سید محمد موحد در دیدار مدیرکل و معاونان صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد دفاع امروز رسانه ملی در مقابل هجمه رسانه‌ های معاند را همانند دفاع رزمندگان در دوران دفاع مقدس خواند و افزود: صداوسیمای استان، یکی از ارکان حیاتی نظام اسلامی است.
وی با قدردانی از تلاش های رسانه ملی یادآور شد: رسانه‌ های معاند با شیوه دروغ، تهمت، افترا و تحریف برای مایوس و بدبین کردن نسل های مختلف انقلاب نسبت به نظام و انقلاب اسلامی توطئه می‌ کنند و این صداوسیما است که با تمام توان توطئه آنان را خنثی می‌کند.
این نماینده مجلس شورای شورای اسلامی  به نقش صدا و سیما در جبهه فرهنگی اشاره کرد و افزود: درخشش صدا و سیما در مقابل جنگ نرم دشمن به معنی فتح خیلی از خاکریزهای دشمن است.
حجت الاسلام موحد عملکرد صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمدرا مطلوب ارزیابی کرد و تصریح کرد: رسانه استانی دنا، زبان گویای مردم و خدمتگزاران مردم است و من به عنوان نماینده مردم وظیفه دارم در ارتباط مستمر با این رسانه مطالبات مردمی را پیگیری و نتیجه آن را به مردم گزارش دهم.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما