امروز يك شنبه  ۲ ارديبهشت ۱۴۰۳

گرامیداشت هفته بسیج در صداوسیمای خراسان رضوی

مشاهده ۷۱۶
۱۳۹۹/۰۸/۲۶- ۱۵:۰۳

صداوسیمای مرکز خراسان رضوی به مناسبت هفته بسیج، ویژه برنامه‌ های رادیویی و تلویزیونی متعددی را تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، صداوسیمای خراسان رضوی باهدف پاسداشت مجاهدت های بسیج مستضعفین و تبیین و تشریح خدمات این بازوی پرقدرت مردمی و پشتوانه نظام مقدس اسلامی، با استفاده از ظرایف هنری و با زبان رسانه، ویژه برنامه‌ های متنوعی را برای هفته بسیج طراحی کرده است و روی آنتن می‌برد.

سیمای خراسان رضوی برنامه‌ هایی را تدارک دیده است که اطلاعات آن به شرح زیر اعلام می‌شود:

ویژه برنامه تلویزیونی «بزرگ راه بسیج» کاری از گروه بسیج مرکز خراسان رضوی است که در 7 برنامه 60 دقیقه ای و به تهیه کنندگی ابوالفضل حاجتمند در این هفته روی آنتن می رود.
همچنین تولید و پخش ویژه برنامه «صبح خراسانی» با 6 برنامه 15 دقیقه ای به تهیه کنندگی حجت الاسلام کاظمیان پور، «در مسیر زندگی» با دو برنامه 20 دقیقه ای به تهیه کنندگی محمد سعادتمند، ویژه برنامه زنده «اشاره» در یک قسمت 30 دقیقه ای، به تهیه کنندگی آرش رهبر و برنامه زنده «شب شرقی» در 5 قسمت 20 دقیقه ای، به تهیه کنندگی علی خیابانی نیز از دیگر تدارکات سیمای خراسان رضوی به شمار می آیند.
همچنین برای این ایام فیلم های سینمایی «خط مقدم» و «تنگه ابوغریب» و مستندهای «شهدای مدافع حرم» و «کوچه‌های خورشید» نیز برای ایام هفته بسیج در لیست پخش سیمای خراسان رضوی در نظر گرفته شده است.

صدای خراسان رضوی هم برای هفته بسیج برنامه‌ های ذیل را تدارک دیده است:

«موج بیداری» عنوان برنامه ای گفت و گو محور رادیو خراسان رضوی است که در 3 قسمت 30 دقیقه ای با شنوندگان همراه می‌شود.
«همکلاسی سلام» با 5 برنامه 25 دقیقه ای، برنامه زنده «بالا خیابون پایین خیابون» در 5 قسمت 25 دقیقه ای، ویژه برنامه زنده «مردم و مسئولان» در یک قسمت 55 دقیقه ای و «بی سیم چی» ویژه برنامه زنده مرکز بسیج صداوسیمای خراسان رضوی در 7 قسمت 210 دقیقه ای هم از دیگر برنامه‌های این رادیوی استانی است.
رادیو استانی خراسان رضوی همچنین با برنامه‌هایی چون «ما می توانیم» در یک قسمت 30 دقیقه ای، «دور تند» در 3 قسمت 15 دقیقه ای، «قرار انقلاب» در یک قسمت 15 دقیقه ای، «نفوذ پنهان» در یک قسمت 30 دقیقه ای، "دهکده" با 5 برنامه 30 دقیقه ای، «صدای زائر» در 7 قسمت 30 دقیقه ای، «صبح بخیر خراسان» با 4 برنامه 20 دقیقه ای و «هیج جا خونمون نمیشه» با 5 برنامه 40 دقیقه ای به استقبال این مناسبت فرخنده می رود.

معاونت خبر این رسانه استانی نیز در هفته بسیج سوژه‌ هایی چون بسیج و طرح های مومنانه، گروه‌های جهادی در مناطق محروم، بسیج و امنیت مردمی، اجرای طرح کشوری حاج قاسم سلیمانی از بیستم آبان با موضوع مقابله مستقیم با کرونا،  طرح بسیج برای ایجاد امنیت غذایی و جهش در کشاورزی در سال جهش تولید را دنبال می‌کند.

همچنین پیش بینی تولیدات فضای مجازی صداوسیمای خراسان رضوی ویژه هفته بسیج از این قرار است: تولید و انتشار بیش از 150متن، خبر و گزارش، تولید 2 کلیپ با عنوان «مادران شهید، مصداق بسیجی» و همچنین «روایت راوی» درخصوص دو برداشت آزاد از دیدار راهیان نور با رهبر معظم انقلاب، مستند روایت زندگی 3 سردار شهید شاخص استان، تولید 28 عکس نوشت، پوستر و استوری، 4 اینفوگرافی، 3 مستند حضور جهادگران بسیجی در عرصه خدمت در دوران کرونایی (طرح مواسات)،  3 پادکست، طراحی صفحه ویژه هفته بسیج در سایت مرکز و بارگزاری تولیدات ویژه مرکز در این خصوص، توزیع و پخش گسترده آن‌ها در فضای مجازی و سیمای استانی.

تصاویر

امتیاز شما