امروز سه شنبه  ۱۶ آذر ۱۴۰۰

«ستاره ها» بر فراز آسمان رادیو زیارت می درخشند

مشاهده ۳۷۶
۱۳۹۹/۰۸/۲۶- ۱۶:۴۱
جنگ شاد و جذاب «ستاره‌ ها» عنوان برنامه ویژه ای است که به صورت زنده از رادیو سراسری زیارت پخش می‌ شود.

 به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه با شعار «شهر پر از ستاره است. ستاره‌ های جوان درخشان ترند» به تهیه کنندگی مصطفی اعلمی تولید می‌ شود.
برنامه «ستاره‌ ها» دارای بخش های متنوع و جذابی به ویژه مسابقه است که به صورت زنده و ترکیبی، جوانان مومن و علاقه مند به اهل بیت را با خود همراه می‌کند.
کمک به افزایش اطلاعات عمومی، دینی و زیارتی مخاطبان، کمک به ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی و جریان سازی و رسیدن به مدل جوان مومن انقلابی، معرفی جوانان موفق، معرفی  ظرفیت های اشتغال تحصیل و ازدواج در ارتباط با زندگی جوانان و افزایش اطلاعات دینی جوانان از اهداف این برنامه به شمار می آیند.
آیتم های این برنامه عبارتند از: مدال جوانمردی (تقدیم هر برنامه به یک شهید جوان و معرفی ایشان)، ستاره برنامه (معرفی یک جوان شاخص و گفت و گو با ایشان)،رصد (گزارش های موضوعی برنامه) کهکشان (معرفی یک کانون جوانان از قبیل دینی، فرهنگی، علمی یا جهادی در یکی از شهرهای کشور)، طلوع (جمع بندی موضوع با کارشناس برنامه درباره موضوعات برنامه (حضوری یا تلفنی)، تلفن‌ها و پیام های مردمی، زیر نور ماه (توصیه‌های بزرگان به جوانان)، شمس الشموس (عرض ارادت به پیشگاه امام مهربان با صدای شنوندگان.این بخش تعاملی است و تولید شنوندگان است)، خادمیار جوان (معرفی یکی از خادمیاران جوان و گفت و گو با آنان)، شهاب (پاسخ به پرسش های جوانان با مشارکت موسسه جوانان آستان قدس) و یک مسابقه.
مسابقه این برنامه به صورت یک جدول است که در سه بخش  از برنامه تکمیل می‌شود.
در مرحله اول پنج سوال مطرح می‌شود و مخاطبان با ارسال پیامک خانه‌ های جدول را پر می‌کنند. بعد از گذشت یک سوم برنامه پاسخ سوال های مرحله اول داده می‌شود و پنج سوال دوم طرح می‌ شود. با گذشت دو سوم از برنامه پاسخ پنج سوال دوم گفته می‌ شود و پنج سوال پایانی طرح می‌ شود و در پایان برنامه به پنج سوال سوم پاسخ داده و برنده برنامه هم اعلام می‌ شود.
«ستاره‌ ها» هرشب از ساعت 18:30 تا 20 از شبکه رادیویی زیارت روی آنتن می رود.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما