امروز جمعه  ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

«بوتیمار» در سیسنگان مقابل دوربین رفت

مشاهده ۱۶۲
۱۳۹۹/۰۹/۰۱- ۰۷:۵۶
تولید مجموعه تلویزیونی«ویلا» که به «بوتیمار» تغییر نام داده است آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی به نقل ازخبرگزاری فارس، تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «بوتیمار» به تهیه کنندگی مهران مهام و کارگردانی علیرضا نجف زاده و نویسندگی سعید جلالی ، شهاب عباسی و آرمان صبوری در جنگل سی سنگان آغاز شد.

بنا بر این گزارش، تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «بوتیمار» به تهیه کنندگی مهران مهام و کارگردانی علیرضا نجف زاده با رعایت پروتکل  های بهداشتی در جنگل سی سنگان آغاز شد. کار انتخاب بازیگران ادامه دارد.

این سریال تلویزیونی  با داستانی اجتماعی  به قلم سعید جلالی برای نوروز 1400 آماده می‌شود.

علیرضا نجف زاده که مجموعه طنز «زوج یا فرد» را نیز در کارنامه خود دارد این بار حمید لولایی و مرجانه گلچین را با خود به جنگل های شمال برده است تا چالش های یک خانواده ایرانی را در یک داستان نو به تصویر درآورد.

بنا اعلام مشاور رسانه ای پروژه با اتمام سکانس های شمالی گروه به تهران باز می‌گردند تا  با رعایت پروتکل های بهداشتی ادامه مجموعه را در تهران تصویربرداری کنند.

سریال «بوتیمار» مجموعه ای شاد و سرگرم کننده است که با نگاهی به رویدادهای اجتماعی و اقتصادی کشور تولید می‌شود.
علاوه بر حمید لولایی و مرجانه گلچین ، هدایت هاشمی نیز در این سریال ایفای نقش می‌کند. سامی غریبی بازیگر خردسالی است که با بوتیمار به تلویزیون می آید. اما تا روز های آتی چند بازیگر اصلی دیگر نیز به این پروژه اضافه خواهند شد.

در خلاصه داستان این مجموعه نمایشی آمده است: بوتیمار همیشه در تشنگی به سر می‌برد اما آن هنگام که به رودخانه و یا دریا می‌رسد، نگران می‌شود که مبادا آب دریا تمام شود و او از تشنگی بمیرد، پس آب نمی خورد و تشنه می ماند ... بوتیمار همیشه نگران فرداست.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما