امروز پنج شنبه  ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

تلخی طعم زندگی دانش آموزان حاشیه شهر به کام مخاطبان «شکلات تلخ » می نشیند

مشاهده ۱۰۲
۱۳۹۹/۰۹/۰۱- ۱۲:۴۲
برنامه «شکلات تلخ» شنبه اول آذر، به موضوع زندگی در حاشیه شهرها و ایجاد شرایط تحصیل و مهارت آموزی به کودکان کار و خیابان می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در قسمت گذشته دکتر عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی مهمان برنامه بودند و به بررسی داستان زندگی مهاجران به کلان شهر ها پرداختند و از نامه نگاری به رئیس جمهور و دستور  برای کمک به آسیب دیدگان حوزه مهاجرت، کودکان کار و خیابان و غیره صحبت شد.
در این برنامه با نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی، دکتر سعید آرام رئیس بهزیستی شهرستان تهران و اشرف اردشیری که در زمینه  مدرسه سازی و مهارت آموزی به کودکان و نوجوانان در استان البرز فعالیت دارد، گفت و گو می‌شود و با سالار محمدی شهردار شهر سروآباد استان کردستان دلایل مهاجرت فارغ التحصیلان تحلیل خواهد شد.
در ادامه این برنامه با نوجوانان موفق و فاصله گرفته شده از دنیای آسیب در استان البرز گفت و گو می‌شود و مسیر موفقیت چند نوجوان بعد از ادامه تحصیل و حرفه آموزیی و مهرات شغلی بررسی خواهد شد.
برنامه «شکلات تلخ» به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی و با اجرای مهدی اسماعیل تبار در حوزه آسیب و ساماندهی افراد مختلف «کودکان کار و خیابان، طلاق، اعتیاد، مهاجرت، دختران و پسران فاصله گرفته از خانواده و...» تولید و به همت گروه اجتماعی شبکه پنج روی آنتن می رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما