امروز جمعه  ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

در شبکه سحر «پرچم بالاست»

مشاهده ۱۱۴
۱۳۹۹/۰۹/۰۱- ۱۴:۵۸
مجموعه مستند «پرچم بالاست» از کانال بالکان شبکه سحر پخش می‌ شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این مجموعه مستند به تهیه کنندگی آرش جعفریان و کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیما است. تخصص و مهارت تیم تولید کننده در حوزه مستند طبیعت و تلفیق مباحث ورزشی و هیجانی با امور معنوی به خصوص مفهوم انتظار فرج حضرت صاحب الزمان (عج) این مستند را به برنامه ای خاص و خلاقانه در تاریخ برنامه سازی و مستند های طبیعت ایران تبدیل کرده است.
در مستند«پرچم بالاست» شاهد کوهنوردی و طبیعت گردی یک تیم حرفه ای با حضور ورزشکاران زبده ای هستیم که با سفر به نقاط مختلف طبیعت ایران به ماجراجویی می‌ پردازند و مخاطبان و بینندگان کانال بالکان را با طبیعت بکر، سرسخت و متنوع کشورمان آشنا می‌ کنند.
«آرش» و «مهران» دو عضو این تیم حرفه ای هستند که همراه گروه با سفر به مناطق پرخطر کشورمان به انجام ورزش های تخصصی همچون کوهنوردی، غارنوردی، دوچرخه سواری، آفرود، صخره نوردی و... می‌ پردازند. آن‌ها بر روی خودروهای خود پرچمی‌ برافراشته اند که بر روی آن با خط خوش نوشته اند «خواهد آمد» که اشاره نام برنامه نیز به همین پرچم است.
مستند «پرچم بالاست» از شنبه اول آذر ساعت 17:30 به وقت تهران در 4 قسمت 40 دقیقه ای روی آنتن کانال بالکان شبکه سحر می رود. زبانگردانی و ترجمه این مستند به زبان بوسنیایی به همت سارنگ اسفندیاری انجام شده است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما