امروز چهارشنبه  ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

مشارکت همه جانبه شبکه استانی دنا با ستاد عتبات عالیات

مشاهده ۲۷۷
۱۳۹۹/۰۹/۱۱- ۱۴:۲۲
مدیرکل صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان، از آمادگی این رسانه استانی برای تعامل با ستاد بازسازی عتبات عالیات باهدف جذب کمک های مردمی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی؛  امیر رئوف در دیدار با دبیر و جمعی از اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کهگیلویه و بویراحمد بر تبین رسانه ای ماموریت های ستاد تاکید کرد و افزود: در همه حوزه‌ های پیام تلاش می‌ کنیم که هنرمندانه اقدامات صورت گرفته و نیازمندی‌ های بازسازی عتبات عالیات برای مردم تبیین شود.  او گفت: مشارکت اهالی رسانه در این زمینه فراتر از یک وظیفه سازمانی یک رسالت اعتقادی است.
مدیرکل صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بسیاری از مردم استان، علاقه مند به مشارکت در بازسازی عتبات عالیات هستند که باید زمینه حضور این عزیزان فراهم شود، اظهار داشت: اطلاع رسانی اقدامات ستاد هم از طریق تیزر، گزارش های خبری، زیرنویس و برنامه‌ های زنده تلویزیونی و رادیویی منعکس می‌ شود.
دبیر ستاد عتبات عالیات استان کهگیلویه و بویراحمد هم ضمن قدردانی از تلاش های شبکه استانی دنا یادآور شد: افتخار بازسازی بخشی از حرم های مطهر به مردم استان داده شده است که سهم هر هم استانی برای اجرای این طرح 5 هزار تومان است.
سردار حکمتیان همچنین بر ضرورت تبین شفاف رسالت ها ستاد عتبات عالیات به عنوان نهادی مردم نهاد تاکید کرد و تعامل بیشتر رسانه استانی با ستاد عتبات عالیات را خواستار شد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
اخبار مرتبط

امتیاز شما