امروز سه شنبه  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

تولید برنامه های فاخر رسالت شبکه آفتاب

مشاهده ۱۷۷
۱۳۹۹/۰۹/۱۵- ۱۸:۴۶
در جلسه هم اندیشی شورای برنامه سازی شبکه آفتاب با حضور مدیران ارشد ستادی معاونت امور استان های سازمان صداوسیما بر تولید آثار فاخر تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، جلسه هم اندیشی شورای برنامه سازی شبکه آفتاب با حضور مدیران ارشد ستادی معاونت امور استان‌های سازمان صداوسیما در محل سالن جلسات صداوسیمای استان مرکزی برگزار شد.
در این جلسه دبیقی، مدیرکل شبکه آفتاب، موفقیت های کسب شده در یک سال گذشته رسانه استانی را مرهون حمایت های دکتر دارابی معاون امور استان‌های سازمان و همچنین حمایت های همیشگی ستاد معاونت و نیز تلاش شبانه روزی همکاران حرفه ای مرکز دانستند.
مدیر کل مرکز همچنین با اشاره به تحقق تعهد تولید برنامه‌ های تلویزیونی مرکز تا به امروز اشاره کرد: در چند ماه پایانی سال، برنامه‌ های دیگری نیز فرایند تولیدشان آغاز خواهد شد که به همین منظور از اداره کل برنامه ریزی و نظارت سازمان درخواست افزایش تعهد تولید برنامه‌های تلویزیونی در طبقه ب را داشته ایم.
دبیقی از دو سریال در دست تولید مرکز که هر کدام در 13 قسمت و با رویکرد طنز و با درونمایه محلی یاد کرد و  با 
 با اشاره به جشنواره فنی صداوسیما و انتخاب مرکز به عنوان مرکز برتر گفت: کسب چهار تندیس و 8 لوح برتر جشنواره ثمره تلاش معاون و مدیران و همکاران تلاشگر این مجموعه است.

در ادامه این جلسه فاطمی، رئیس مرکز سیمای استان‏ ها با اشاره به رتبه خوب مرکز در بین دیگر مراکز استان‌ ها، حفظ این جایگاه را مهم تر از کسب آن دانست و گفت: برای حفظ این جایگاه ما نیاز به رشد متوازن همه بخش های مرکز در همه ابعاد داریم که این اتفاق نیز در حال تحقق است.
او همچنین با اشاره به ضرورت همدلی و همراهی، انسجام سازمانی، توجه به اتاق های فکر و شوراهای اندیشه ورز و تجارب گرانبهای موجود، ارزیابی دائمی، همکاری و هم ‏افزایی درونی و مشاهده مستمر برنامه‏ ها، استفاده از ظرفیت طنز در برنامه‏ ها و تنظیم کنداکتور مناسب و جذاب  را موجب رشد و تعالی مخرکز دانست.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما