امروز چهارشنبه  ۹ آذر ۱۴۰۱

از صبح تا شام همراه با شبکه آموزش

مشاهده ۵۴۳
۱۳۹۹/۰۹/۲۳- ۰۸:۵۸

اطلاعات برنامه های پربیننده شبکه آموزش برای روز یکشنبه اعلام شدند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سوگل طهماسبی، بازیگر و چنگیز حبیبیان، خواننده میهمان‌ های برنامه‌ یکشنبه ۲۳ آذر «صبحی دیگر» شبکه آموزش می‌شوند.
سوگل طهماسبی، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، یکشنبه در برنامه «صبحی دیگر» حاضر خواهد شد تا درباره فعالیت اخیرش در مجموعه تلویزیونی «خانه امن» شبکه یک، با نیما کرمی مجری این مجله صبحگاهی به گفت و گو بنشیند.
همچنین چنگیز حبیبیان، خواننده کشورمان از دیگر میهمانان برنامه امروز یک شنبه صبحی دیگر است.
با توجه به ماموریت و رویکرد آموزشی مجله صبحگاهی صبحی دیگر ، رامین پاشایی، معاون اجتماعی پلیس فتا نیز امروز  میهمان «صبحی دیگر» است تا به بررسی دغدغه‌ های خانواده‌ ها و پاسخگویی به پرسش های آن‌ها در زمینه مخاطرات سایبری بپردازد.
«صبحی دیگر» هر روز از ساعت ۹:۲۰ به مدت ۷۰ دقیقه  تقدیم مخاطبان شبکه هفت سیما می‌شود.

در برنامه نیمروزی شبکه تلویزیونی آموزش هم برنامه «دکتر سلام» با دعوت از دکتر علی اصغر حلیمی اصل، پزشک اطفال روی آنتن شبکه آموزش می رود.

برنامه شامگاهی امشب «رویش» که با محور آموزش کشاورزی پخش می‌شود، با اجرای فرشید فهیم و تهیه کنندگی علیرضا سپهرین و برای بررسی مسائل مربوط به توانمندی‌ های کشاورزی استان قم با دکتر عباس پورمیدانی رئیس سازمان جهاد کشاورزی این استان صحبت می‌شود.

برنامه گفت و گو محور  «دکتر سلام» با موضوعات پزشکی همه روزه از ساعت  ۱۳:۵۰ به مدت ۴۰ دقیقه و برنامه «رویش» با هدف ترویج روحیه جهادی و آموزش کشاورزی هر روز در ساعت ۱۹:۱۰ به مدت ۴۵ دقیقه به صورت زنده روی آنتن شبکه آموزش می روند.

امتیاز شما