امروز شنبه  ۱۹ آذر ۱۴۰۱

شبکه دو «دست در دست» بازیگر «بیگانه‌ ای با من است»

مشاهده ۵۴۱
۱۳۹۹/۰۹/۲۶- ۱۲:۵۲

برنامه «دست در دست» با نزدیک شدن به شب یلدای 99 در قالب یک ویژه برنامه 90 دقیقه ای، پنجشنبه این هفته (27 آذر) میزبان شبنم قلی‌خانی و حامد فقیهی خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی؛ «دست در دست» در بیستمین قسمت خود که پنجشنبه به روال همیشگی بعد از گفت و گوی ویژه خبری روی آنتن می رود؛ از شبنم قلی‌ خانی بانوی بازیگری که این روزها در سریال شبانه شبکه دو به نام «بیگانه‌ ای با من است» مشغول ایفای نقش است، میزبانی می‌کند. همچنین حامد فقیهی خواننده تیتراژ «دست در دست» میهمان دیگر این برنامه است که در استودیوی «دست در دست» روبه روی سلمان فرخنده مجری این برنامه می نشیند و درباره همدلی، مهربانی و همراهی مردم در شرایط فعلی گپ و گفتی شنیدنی و معاشرتی پاییزی را برای بینندگان این برنامه رقم می زند.
گفتنی است این برنامه یک قرار شبانگاهی است که به پایان فصل پاییزی خود نزدیک می‌ شود و گروه تولید درصدد برنامه‌ریزی برای تولید فصل زمستانی «دست در دست» هستند.
این برنامه با تهیه موشن‌ هایی از شخصیت‌ های تاثیرگذار و کسانی که در کار خیر پیش قدم بوده‌ اند، برگزاری پویشی مردمی‌ با موضوع ارسال داستان‌ های نوشتاری درباره کرونا، فیلم، صدا و اهدای جوایز به آثار برگزیده همچنین گفت و گوهایی صمیمی و شنیدنی با هنرمندان، ورزشکاران و جهادگران عرصه نیکوکاری، به پررنگ تر کردن همدلی و خیرخواهی در این دوران می‌ پردازد.
سیدمحمود انوشه، گلاره عباسی، لاله اسکندری، سوگل طهماسبی، کاوه خداشناس، داوود نماینده، نصرالله مدقالچی، رضا فیاضی، شوکت حجت، علیرام نورایی، حامد عسگری، بهروز رضوی، کمند امیرسلیمانی، مسعود فروتن، حمید شریف زاده و .... تاکنون از جمله میهمانان این برنامه بوده‌ اند.
«دست در دست» کاری از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی‌ است که به تهیه‌کنندگی‌هادی خدادی، پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه بعد از گفت و گوی ویژه خبری ساعت 23:30 روی آنتن می‌ رود.

امتیاز شما