امروز سه شنبه  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

برگزاری سالروز حماسه 9 دی در شبکه آفتاب

مشاهده ۱۹۳
۱۳۹۹/۱۰/۰۸- ۱۳:۰۵
شبکه آفتاب در آستانه سالروز شهادت سردار دل ها و نیز حماسه غرور آفرین نهم دی ماه 88، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، با تهیه و پخش ویژه برنامه‌ های مختلف، این حماسه‌ های بی نظیر را به نمایش می گذارد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سیمای شبکه آفتاب با تهیه و پخش ویژه برنامه تلویزیونی «حماسه بصیرت» به تهیه کنندگی حامد شیدایی، با موضوع بازخوانی وقایع 9 دی و با هدف گرامیداشت حماسه 9 دی سال 88 با آیتم هایی از قبیل: مهمان، کارشناس، کلام رهبری، نماهنگ، وله، معرفی کتاب و... روزهای دوشنبه و سه شنبه 8 و 9 دی ماه 99 از ساعت21 به مدت 50 دقیقه به صورت زنده مستقیم همراه مخاطبان و بینندگان ارجمند سیمای رسانه استانی خواهد بود.

همچنین در این ویژه برنامه به موضوعات شهادت حضرت صدیقه طاهره فاطمه الزهرا (س) و شهید سردار سلیمانی نیز پرداخته می‌ شود.

صدای شبکه آفتاب نیز با تهیه و پخش ویژه برنامه «روز واقعه» به تهیه کنندگی علیرضا اهوازی، با موضوع تحلیل واقعه 9 دی و نقش عوامل خارجی در این رویداد با هدف بصیرت و آگاهی بخشی در خصوص توطئه‌ های دشمن با بخش هایی همچون: متن، کارشناسی، گزارش تلفنی، ارتباط با سایر مراکز، انعکاس مراسم سطح استان، بسته‌های صوتی متناسب و... روز سه شنبه مصادف با 9 دی ماه 99 از ساعت 9:30 تا 11، به مدت 90 دقیقه به صورت زنده و مستقیم همراه شنوندگان رادیو استانی می‌شود. این برنامه همچنین به صورت ویژه به سالروز شهادت سردار سلیمانی هم می‌پردازد.

خبر مرکزی نیز در این مناسبت، با تولید و پخش بیش از 195 دقیقه گزارش و برنامه‌ های مختلف خبری از جمله خبر مکتوب، گزارش خبری تلویزیونی و رادیویی، پخش محلی رادیو، پخش محلی تلویزیون، کانال خبرگزاری در سروش و کانال های اجتماعی، صفحه استانی و وب سایت خبرگزاری، برقراری ارتباط های زنده و گفت و گوی ویژه تلویزیونی و... به استقبال خبری این رویداد می رود.

فضای مجازی شبکه آفتاب نیز با تأمین، تولید و نیز بارگذاری مطالب مختلف موضوعی در قالب های موشن گرافیک(1 اثر)، اینفو گرافی(3 اثر)، عکس نوشته(7 اثر)، پادکست(5 عنوان)، ویدئو (7 عنوان)، کاریکاتور (3)و... با مووضعات متناسب در وب سایت و کاناهای‌ اجتماعی شبکه آفتاب و همچنین پوشش مراسم 9 دی به صورت عکس مردمی، برگزاری پویش «عکس و فیلم 9 دی»، پوشش اخبار مرتبط با مراسم و سالگرد 9 دی و انتشار مطالب متنوع دیگر در دنیای مجازی با مخاطبان خود همراه می‌شود.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما