امروز چهارشنبه  ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

شبکه جهانی جام‌جم برنامه‌های شاخص خود را معرفی کرد
شبکه جهانی جام‌جم برنامه‌های شاخص خود را معرفی کرد

توفیق «خانه مهر» و «جمع ایرانی» در نیمسال اول ۱۳۹۹

مشاهده ۲۳۱
۱۳۹۹/۱۰/۳۰- ۱۰:۴۵
تعداد بازدید:231
شبکه جهانی جام جم که پس از رصد و پایشی شش ماهه، برنامه‌های خود را رتبه‌بندی می‌کند، دو برنامه «خانه مهر» و «جمع ایرانی» را به‌عنوان برنامه‌های شاخص این شبکه در نیمسال اول ۱۳۹۹ معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه‌های شاخص شبکه جهانی جام جم برای دریافت چنین عنوانی باید از معیارهایی همچون «برخورداری از محتوا و موضوعات جذاب»، «مجریان و گزارشگران توانمند»، «بهره‌گیری از مهمانان و کارشناسان حرفه‌ای»، «گرافیک و تصویر چشم‌نواز»، «پرمخاطب بودن»، «وجود نوآوری»، «تحول‌آفرینی و تأثیرگذاری»، «جریان‌ساز بودن»، «امتداد یافتن برنامه در فضای مجازی» و «تعامل مؤثر با مخاطب» بهره‌مند باشند.

برنامه «خانه مهر» کاری از گروه تولیدی فرهنگ، ادب و هنر شبکه جهانی جام جم است که از دوشنبه تا جمعه ساعت۳۰: ۲۰ روی آنتن این شبکه می‌رود.

این برنامه با نگاهی نو و الگویی دل‌نشین، از کارشناسان و متخصصان شاخص بهره می‌گیرد و به‌صورت زنده روی آنتن می‌رود. خانه مهر در طول دو دهه گذشته از برنامه‌های ثابت شبکه جام جم بوده و پرمخاطب‌ترین برنامه این شبکه محسوب می‌شود.

عباس درویش و ناصر میردامادیان، تهیه‌کنندگان و فرشید فهیم، زهرا احمدی، شعله قهرمانی و محمد نظری مجریان این برنامه هستند. این برنامه در سه بخش آشپزی، هنری و سلامت اطلاعات مفید و موردنیاز خانواده‌های ایرانی را به آن‌ها منتقل می‌کند.

«جمع ایرانی» هم دیگر برنامه شاخص شبکه جهانی جام جم در نیم سال اول ۱۳۹۹ بوده و کاری از گروه تولیدی اجتماعی و اقتصادی این شبکه است.

«جمع ایرانی» به ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی و معرفی موفقیت ایرانیان می‌پردازد. این برنامه در فضای شاد و سرگرم‌کننده با دعوت و گفتگو با چهره‌های شناخته‌شده ساعات ابتدایی شب را برای مخاطبان خارج از کشور دل‌نشین و سرشار از عطر وطن می‌کند.

مسعود میرزایی و نبی‌الله گیاهچی، تهیه‌کنندگان این برنامه و مسعود روشن پژوه، شهرام نیک یار، فریبا باقری و مهبد قناعت‌پیشه، مجریان این برنامه هستند که هر شب ساعت ۳۰  :۲۲ به‌وقت‌تهران روی آنتن جام جم می‌رود.

شبکه جهانی جام جم سه برنامه دیگر را هم در آستانه‌ی شاخص شدن معرفی کرده است. «روز خوش»، کاری از گروه تولیدی اجتماعی و اقتصادی، «آنچه خود داشت»، کاری از گروه تولیدی فرهنگ، ادب و هنر و «کنکاش»، کاری از گروه تولیدی سیاسی این شبکه، برنامه‌هایی هستند که بر مبنای عملکرد شش‌ماهه نخست امسال توانسته‌اند به جایگاهی برسند که می‌توانند به برنامه‌های شاخص در این شبکه تبدیل شوند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما