امروز چهارشنبه  ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

موسیقی های تولیدی شبکه اترک

مشاهده ۱۶۰
۱۳۹۹/۱۱/۰۴- ۰۹:۵۹
پنج اثر موسیقایی«مستانه »، « زندگی »، «‏ای دوست »، « خالق زیبایی » و « تهران گرد » از تولیدات شبکه اترک در شورای عالی موسیقی و سرود استان ها تصویب شدند و مجوز پخش از شبکه‌های سراسری و استانی صدا و سیما گرفتند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، قطعه موسیقی « مستانه » با شعری از علی شاهد ، آهنگسازی و تنظیم مهدی فهیمی و خوانندگی مجید موسوی و وحید عبادی در ساختار پاپ ایرانی تولید شده است.

 قطعه موسیقی با عنوان « زندگی» با شعری از آرش جامع ، آهنگ سازی میلاد ابراهیمی و تنظیم سعید گلاب و خوانندگی مرتضی نوری در ساختار پاپ ایرانی نواخته شده است.

قطعه موسیقی«ای دوست» با شعری از ندا قنبری عدیوی ، آهنگسازی وتنظیم میلاد ابراهیمی وخوانندگی حمید همت یار در ساختار پاپ ایرانی  و قطعه موسیقی با عنوان « خالق زیبایی » با شعری از ندا قنبری عدیوی ، آهنگسازی وتنظیم میلاد ابراهیمی وخوانندگی اشکان تاجیک در ساختار ایرانی تولید شده اند.

قطعه موسیقی با عنوان « تهران کرد » با شعری از خسرو شایان ، آهنگسازی، تنظیم وخوانندگی میلاد ابراهیمی در ساختار پاپ ایرانی ساخته شده است. همه این آثار درسامانه ‏آرشیو جامع ‏دفتر موسیقی ‏و سرود رسانه ملی ثبت ‏شده اند.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما