امروز چهارشنبه  ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

این صدای انقلاب ملّت ایران است که از رادیو جوان می‌شنوید!

مشاهده ۲۰۵
۱۳۹۹/۱۱/۰۴- ۱۳:۵۱
شبکه رادیویی جوان با ویژه برنامه‌های‌ «به توان جوان»، «۵۷ کف خیابان»، «فجر عزّت»، «موج جوونی»، «جوان‌شهر»، «رادیکال»، «میدان آزادی» و ... به استقبال چهل و دومین جشن انقلاب می‌ رود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، شبکه رادیویی جوان به مناسبت دهه فجر انقلاب، چندین مستند رادیویی را تولید کرده است که با نگاهی متفاوت، توانمندی‌ های ایران در حوزه‌ های مختلف را روایت می‌ کند.

مستند چند قسمتی«رادیکال» در گروه جامعه رادیو جوان و چندین مستند کوتاه 5 دقیقه‌ ای، که با نگاهی نو به دستاوردهای چهل ساله انقلاب و بیانیه گام دوم می‌ پردازند، در گروه سیاسی رادیو جوان تهیه شده که هر روز پخش می‌ شوند.

همچنین شبکه رادیویی جوان به مناسبت گرامی‌داشت دهه مبارک فجر و چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی‌، در ویژه برنامه‌«به توان جوان»، توانمندی‌ ها و ظرفیت‌ های فعلی ایران اسلامی را مرور می‌کند.

همچنین دو ویژه برنامه تعاملی «۵۷ کف خیابان» و «فجر عزّت» و چندین ترانه با مضمون وطن و ایران در خانه جوان رادیو جوان با مشارکت شنوندگان و هواداران این ایستگاه رادیویی در حال تولید است که در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی از آنتن رادیو جوان می‌شنویم. مخاطبان می‌ توانند فایل‌های صوتی و تصویری خود را از طریق درگاه‌های ارتباطی رادیو جوان برای پخش ارسال کنند.

گفتنی ست شبکه رادیویی جوان در ماه بهمن و به ویژه دهه مبارک فجر در فواصل مختلف همراه با پخش موسیقی ملی-میهنی، مخاطبانش را همراهی می‌کند.

امسال که به دلیل شیوع ویروس کرونا، راهپیمایی عظیم مردمی در روز 22 بهمن به صورت قبل برگزار نمی‌ شود، این شبکه رادیویی در روز جشن انقلاب اسلامی‌برای اولین بار در یک استودیوی سیّار، ویژه برنامه‌ شاد «میدان آزادی» را تقدیم شنوندگان می‌کند که مسیر حرکتی کاروان رادیو جوان از میدان انقلاب اسلامی تهران به سوی میدان آزادی است.

حضور خوانندگان محلی و بومی‌کشور عزیزمان، اجرای موسیقی زنده توسط گروه‌های رزمی، اجرای مسابقه و بخش‌های مختلف سرگرمی و تفریحی از بخش‌های مختلف این برنامه است که به صورت زنده از استودیوی سیّار رادیوجوان در محل برگزاری راهپیمایی به روی آنتن می‌رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما