امروز سه شنبه  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

از کانال اردوی شبکه سحر ؛
از کانال اردوی شبکه سحر ؛

فجر انقلاب ایران در منظر مردم هند و پاکستان

مشاهده ۱۱۶
۱۳۹۹/۱۱/۱۲- ۱۵:۲۵
تعداد بازدید:116
ویژه برنامه‌های سالگرد انقلاب اسلامی در ایام الله دهه مبارک فجر از کانال اردوی شبکه سحر تقدیم مخاطبان اردوزبان این شبکه در شبه قاره هند می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، با فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، کانال اردوی شبکه سحر همچون سال های گذشته با تدارک برنامه‌هایی با محور پیروزی انقلاب مردمی و تبیین آرمان‌های انقلاب اسلامی، حال و هوای ایام الله فجر را به بینندگان خود در هند و پاکستان منتقل می‌کند.

«فجر انقلاب» عنوان برنامه ای با ساختار ترکیبی و متنوع به تهیه کنندگی علیرضا مهدوی است که در روز 22 بهمن به صورت زنده تقدیم بینندگان خواهد شد. در این برنامه 150 دقیقه ای، مهمانان و کارشناسانی در حوزه‌های مختلف حضور خواهند یافت و از حضور 42 ساله مردم در همراهی با آرمان‌های انقلاب اسلامی خواهند گفت. پخش سرودهای انقلابی و کلیپ هایی از حضور پرشور مردم در روزهای انقلاب، زینت بخش این ویژه برنامه خواهد بود. برنامه «نسیم زندگی» در هفت قسمت 50 دقیقه ای به تهیه کنندگی رضا داستانی از 12 بهمن تا 22 بهمن نگاهی خاص و ویژه به عنوان برنامه خانواده به موضوع پیروزی انقلاب اسلامی و نقش، اهمیت و مشارکت خانواده در شکل گیری انقلاب اسلامی می‌پردازد.

برنامه‌های سیاسی و زنده «انداز جهان»، «نگاه هفته» و «جهان نما» به ترتیب به تهیه کنندگی: سید حسام مهاجری و محسن محسنی و هدایت الله طاهرزاده از دوازدهم تا بیست و دوم بهمن به مدت 50 دقیقه با محوریت تلاش برای تبیین دقیق و اثرگذار دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی و پاسخ به شبهات، توجه به وحدت دینی، نقش اقشار و گروه‌های مختلف در پیروزی انقلاب با تمرکز بر رویکردهای اثرگذار انقلاب اسلامی در توسعه همه جانبه ایران پخش خواهد شد.

برنامه زنده «شما و سحر» به تهیه کنندگی معصومه شریفیان به مدت 50 دقیقه به پوشش فعالیت های شبکه سحر در ایام دهه فجر می‌پردازد و علاوه بر نمایش دستاوردهای اقتصادی و علمی و فناوری انقلاب اسلامی از مهمانان ویژه و خانواده‌های مبارز در دوران ستمشاهی نیز دعوت خواهد کرد.

برنامه «زندگی سلام» به تهیه کنندگی عاطفه خالدی و علیرضا مهدوی به صورت زنده به مدت 50 دقیقه به تبیین گفتمان انقلاب اسلامی و تاثیرگذاری بر همه حوزه‌های حیات مردم جهان ، ترسیم افق روشن از آینده انقلاب در جهت ایجاد امید در مخاطبان خواهد پرداخت .

مستند « شکست سلطه » به سرپرستی دوبلاژ توحید یعقوب زاده در ساختار مستند روایی در10 قسمت 20دقیقه ای مروری بر وقایع اتفاقیه دولت دکتر مصدق دارد و رد پای بیگاناگان از جمله لکه ننگین دخالت آمریکا را در کودتای ننگین و سیاه 28 مرداد که شیرینی نهضت ملی شدن صنعت نفت را به کام ملت ایران تلخ کرد ، بررسی و تفسیر خواهد کرد.

مستند «توافقات ناکام» به سرپرستی دوبلاژ زهرا کیانی پور در ساختار مستند روایی با تعداد 2 قسمت 30 دقیقه ای با محوریت اقدامات گروهک تروریستی منافقین در جهت ترور سران نظام و تلاش‌های نافرجام برای براندازی و توافقات ناکامی‌که با مخالفان نظام جمهوری اسلامی ایران انجام شده است. مصاحبه با اعضای سابق این گروهک تروریستی ، تصاویر آرشیوی از جلسات و جنایات آنها پخش می‌شود.

مستند «نفس مسیحا» نیز با محوریت زندگینامه امام خمینی(ره). در دو قسمت 25 دقیقه ای با زبانگردانی محمد فلاحتی آذر و مستند «17 هزار روز بعد» در 10 قسمت با زبانگردانی سید ایمان صالحی به مدت 25 دقیقه ویژه انقلاب اسلامی ارائه خواهد شد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
اخبار مرتبط

امتیاز شما