امروز دوشنبه  ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

«دست در دست» با مرتضی امیری اسفندقه

مشاهده ۳۹۹
۱۳۹۹/۱۱/۱۶- ۱۳:۰۶

«مرتضی امیری اسفندقه»، شاعر، امشب ۱۶ بهمن به برنامه «دست در دست» شبکه دو می آید تا با سیاوش عقدایی مجری این برنامه به گفت و گو بنشیند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، بامیری اسفندقه تیرماه امسال با کتاب «سیاه مست سایه تاک» برنده جایزه قلم زرین در بخش شعر بزرگسال شد و امشب گفتگویی متفاوت را در «دست در دست» رقم خواهد زد.

امیری اسفندقه تا به امروز کتاب های بسیاری از اشعار خود از جمله «هیس گل‌ها خوابند»،‌«رستاخیز کلمات»، ‌«دهلی ستاره بود»، ‌«دارم خجالت می‌کشم از اینکه انسانم»،‌ «چله شعر»، ‌«چین کلاغ»، ‌«بازوان مولایی» و «ولی دوشنبه آه » را منتشر کرده است.

همچنین مجتبی حیدری، عکاس جهادی دیگر مهمان این برنامه است.

«دست در دست» در ویژه برنامه فصل زمستانی خود تا کنون میزبان ایرج حریرچی، رسول نجفیان، سیاوش طهمورث، امیر کاظمی، مهشید جوادی، فریبا متخصص،پوراندخت مهیمن، مسعود اسکویی، عذرا وکیلی و .. بوده و علاوه بر پرداختن به موضوعاتی مثل زمستان و تاثیرگذاری افراد در بزنگاه‌های اجتماعی و تاریخی به موضوع مهم همراهی افراد جامعه در جدیدترین میدان همدلی یعنی دوران شیوع کرونا پرداخته و در این مسیر هم‌صحبت افرادی می‌شود که گام‌های موثری در یاری رساندن به همنوعان خود برداشته‌اند.

«دست در دست» کاری از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی‌ است که به تهیه‌کنندگی‌هادی خدّادی، اجرای سیاوش عقدایی و کارگردانی بهار ارجمند پنجشنبه و جمعه هر هفته حوالی ساعت 23:30 روانه آنتن می‌شود و در ایام دهه فجر نیز طی 10 شب متوالی در جدول پخش برنامه‌های شبکه دو سیما قرار دارد.

امتیاز شما