امروز چهارشنبه  ۲۵ فروردين ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

روایت«سفیر» از روزهای پیروزی انقلاب اسلامی

مشاهده ۱۲۷
۱۳۹۹/۱۱/۲۰- ۰۷:۵۵
برنامه«سنگلج»رادیو تهران از 23 بهمن تا 1 اسفند، با عنوان برنامه«سفیر» که داستانی از روزهای پیروزی انقلاب اسلامی است، روی آنتن می رود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «سفیر» عنوان برنامه ای است که از پنجشنبه 23 بهمن، در 9 قسمت هر بامداد از رادیو تهران پخش می‌شود.

بهمن ماه، روزهایی ماندگار و فراموش نشدنی در تاریخ ملت بزرگ ماست، روزهای پیروزی انقلاب اسلامی است؛ انقلابی که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش کرد. انقلابی که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود، که در آن عده ای قلیل، با اعتقادی وسیع و راسخ، نیروهای کفر و باطل را شکست دادند و چشم قدرتمندان را خیره ساختند.

برنامه«سفیر» داستان صادق را روایت می  کند که حامل اعلامیه‌ ها و نوارهای سخنرانی امام خمینی(ره) از فرانسه به ایران است که در شمال تیر خورده و زخمی می‌ شود. در زمان حکومت پهلوی، نایب با پسرش رسول و دخترش پروین در جنگل اشکور در کلبه ای زندگی می‌کنند، پروین، دختر نایب جنگلبان او را پیدا می‌کند، اما پس از مداوا هنگام بازگشت دستگیر می‌شود و...

این برنامه به تهیه کنندگی و با تنظیم اسماعیل عابدیان، هر شب از ساعت 1:30 بامداد روی آنتن می رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما