امروز چهارشنبه  ۲۵ فروردين ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

ویژه برنامه‌های 22 بهمن از رادیو تهران

مشاهده ۱۳۰
۱۳۹۹/۱۱/۲۰- ۱۱:۴۱
شبکه رادیویی تهران با ویژه برنامه‌ های متعدد به استقبال جشن چهل و دومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می رود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ویژه برنامه«یوم الله» به تهیه کنندگی فرشته علیپور و اجرای سعیده‌ هاشمی و سعید بارانی، 22 بهمن ساعت 9:50 از گروه تهران و رویدادهای رادیو تهران پخش می‌شود. استقرار واحد سیار در میدان آزادی برای پوشش رسانه‌ای مراسم ویژه ۲۲ بهمن، پخش مستندهای خبری با موضوع گام دوم انقلاب در محورهای مکتب شهید سلیمانی، سبک زندگی اسلامی-ایرانی و پیشرفت‌های علمی و اقتدار نظام اسلامی، پخش موسیقی و سرودهای حماسی، انعکاس پیام های مردمی و گفت و گوهای تحلیلی با کارشناسان مسائل سیاسی و بین الملل از جمله بخش‌های این ویژه برنامه است.

برنامه «پارک شهر» در سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی‌، با مستندهای ویژه ایام انقلاب و همچنین گفت و گو با چهره‌ های سیاسی تاثیرگذار در انقلاب به سمع شما می رسد. از مهمانان این ویژه برنامه می توان به محمدحسین صفار هرندی و حسین شریعتمداری  اشاره کرد. برنامه«پارک شهر» کاری از گروه برنامه ریزی و مدیریت شهری رادیو تهران، از ساعت 6:40 تا 8:30 پخش می‌ شود.

مستند«نجات ایران» با محور تاریخ  انقلاب مردمی ایران از سال ۱۳۴۰ خورشیدی تا بهمن ۵۷، کاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران است که چهارشنبه 22 بهمن از ساعت 9:5 تا 9:40 می‌شنوید. این مستند حوادثی را بازگو می‌ کند که حتی شبکه‌ های خارجی قادر به انکار آن نبوده و مجبور به اذعان حقایق شده اند، تهیه کننده و نویسنده برنامه سمانه گلک و گوینده فرتاش فرهادپور است.

از دیگر ویژه برنامه‌های این گروه می توان به «تهران من» اشاره کرد که در این روز با بخش های انقلابی و مستند از ساعت 16 تا 19 روی آنتن رادیو تهران می رود.

 شعر انقلاب اسلامی موضوع برنامه «گفتاورد» است که 22 بهمن، با حضور دکتر هادی  سعیدی کیاسری، شاعر ، پژوهشگر، رئیس بنیاد بیدل دهلوی و مدیر کانون ادبیات ایران تقدیم مخاطبان می‌شود. این برنامه را به تهیه کنندگی ساناز باقری و با حضور دکتر امیر دبیری مهر، سردبیر و کارشناس مجری، ساعت 12:20 از موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز روی آنتن رادیو تهران دنبال کنید.

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما