امروز شنبه  ۲۱ فروردين ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

آیت الله علوی گرگانی: رسانه ملی؛ بهترین مرکز تبلیغ اسلام ناب محمدی

مشاهده ۲۳۴
۱۳۹۹/۱۱/۲۶- ۱۵:۳۲
آیت الله علوی گرگانی امروز در دیدار رئیس رسانه ملی گفت: رسانه ملی بهترین مرکز تبلیغ اسلام ناب محمدی است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، آیت الله علوی گرگانی در این دیدار که پیش از ظهر امروز در بیت ایشان انجام گرفت، با گرامیداشت یاد بیش از چهل شهید راه خدمت رسانه ملی بر اثر کرونا، تاکید کرد: امروز با صدا و سیما می توان پیام اسلام ناب محمدی را به دنیا رساند.
وی با اشاره به فرمایش امام خمینی (ره) در این خصوص که صداوسیما دانشگاه عمومی است، ادامه داد: سریال های فاخری همچون امام علی (ع)، یوسف پیامبر(ص) و … نقش مهمی در ترویج موضوعات دینی و مذهبی ایفا می‌کنند.
آیت الله علوی گرگانی با تاکید بر اثربخشی رسانه ملی بر فرهنگ عمومی خواستار آن شد تا بیش از پیش به موضوعاتی همچون حجاب، عفاف و آگاهی بخشی به جامعه درباره آیات و روایات پرداخته شود.
وی خواستار تقویت هرچه بیشتر رسانه ملی در برابر هجمه رسانه‌های بیگانه شد و با تاکید بر اینکه این رسانه با مجهز بودن به سلاح ایمان امکان غلبه بر همه رسانه‌های جهانی را دارد، گفت: امیدوارم هرچه بیشتر خبرهای توفیق این رسانه را دریافت کنم.
دکتر علی عسکری، رئیس رسانه ملی هم در این ملاقات با ارائه گزارشی در خصوص عملکرد و راهبردهای رسانه ملی تصریح کرد: با وجود غیر قابل مقایسه بودن بودجه صدا و سیما در برابر آنچه دشمنان برای تجهیز بیش از ۲۸۰ شبکه ماهواره‌ای و فضای مجازی هزینه کرده‌اند، به لطف الهی و غیرت کارکنان رسانه ملی، این سازمان نقش کلیدی خود را در همه مقاطع حساس ایفا و فتنه‌های دشمنان را خنثی کرده است.
رئیس رسانه ملی با اشاره به اقدامات فرهنگ ساز صدا و سیما برای مقابله با کرونا بر برنامه‌ریزی دقیق و گسترده سازمان برای آموزش و در همین حال جذب و حفظ مخاطبان تاکید و تصریح کرد: جدول پخش برنامه‌ها را به گونه ای چیدیم که در ایام کرونا بتوانیم مردم را پای آنتن نگه داریم. برای این کار حتی ذخایر راهبردی خود را هم روانه آنتن کردیم زیرا معتقدیم باید تولیدات تازه و فراوان در اختیار مخاطبان قرار دهیم.
دکتر علی عسکری همچنین با اشاره به تولیدات برای آموزش دانش آموزان و همچنین تهیه و پخش برنامه‌های مناسبتی به ویژه در محرم و صفر امسال تصریح کرد: ما در همه مقاطع تلاش کردیم نیاز مخاطبان را برآورده کنیم و روحیه امید را در مردم زنده نگه داریم و تقویت کنیم.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما