امروز دوشنبه  ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

علی بخشی زاده
علی بخشی زاده

رزق شیرین

مشاهده ۳۴۱
۱۳۹۹/۱۲/۰۲- ۱۲:۳۴
تعداد بازدید:341
علی بخشی‌زاده معاون صدای رسانه ملی در یادداشتی از دیدار هفته پیش رئیس رسانه ملی با مراجع عظام به عنوان «رزق شیرین» یاد کرده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در این یادداشت آمده است:

دیدار با علمای اعلام و آیات عظام رزقی شیرین و ثمربخش است. خدا را شاکرم که هفته گذشته این روزی نصیبم شد و همراه رئیس سازمان از محضر آیات عظام آیت‌ا... مکارم شیرازی، آیت‌ا... جوادی آملی، آیت‌ا... علوی گرگانی، آیت‌‌ا... حسینی بوشهری، آیت‌ا... اعرافی و آیت‌ا... سعیدی بهره‌مند شدم.
 وجه غالب صحبت‌های مراجع و علمای اعلام، خداقوت و دست‌مریزاد به عملکرد مطلوب صدا و سیما بود و توصیه‌های علما و مراجع بزرگوار، مثل همیشه بسیار راهگشا و این دیدارها برای تمامی همکاران و رسانه ملی پربرکت و روحیه‌بخش بود.
در طول سال‌های اخیر چند بار این فرصت نصیبم شده بود که در سمت‌های مختلف سازمانی، محضر این بزرگان را درک کنم، اما امسال جنس دیدارها و فضای ملاقات را متفاوت یافتم و بر خلاف گذشته آرامش و رضایت از رسانه ملی را غالب بر نقدها و توصیه‌های دلسوزانه این بزرگواران حس کردم که به واقع حس شیرینی بود.
در این جلسات، آقایان به خوبی از مجاهدت‌های رسانه ملی به ویژه با تقدیم بیش از ۴۰ شهید خدمت در راه اطلاع‌رسانی و مقابله با کرونا آگاه بودند و با یادآوری این‌که بیش از ۳۰۰۰ نفر از همکاران سازمان به این ویروس منحوس مبتلا شدند اما میدان را خالی نکردند، ایستادگی رسانه ملی در این بلای عصر را ستودنی دانستند.
توصیه‌های عالمانه این بزرگان، چراغ راهی برای بخش‌های مختلف سازمان؛ از معاونت صدا گرفته تا سیما، سیاسی و … خواهد بود. خوشبختانه در رسانه ملی برنامه‌های جامعی برای عمل به این توصیه‌های اسلامی مبتنی بر نظام‌نامه‌های خود دارد و در مراحل مختلف آنها را اجرایی می‌کند و خواهد کرد؛ آنچه مهم است این‌که این توصیه‌ها جنبه ارشادی و هدایت آن نیز داشت و باید خدا را شکرگزار بود که جهتگیری راهبردی رسانه ملی صحیح است و همان گونه که آقایان دعا کردند ان‌شاءا... صاحب اصلی این نظام را هم خشنود خواهد ساخت.
حتما ضروری است که پیوند میان رسانه ملی و قم به عنوان مرکز نشر علوم اسلامی در کشور و جهان بیش از پیش تقویت و نظام‌مند شود. این خواسته‌ای دوجانبه است که ضرورت کنونی کشور و جهان اسلام محسوب می‌شود.
رسانه ملی در حال حاضر از هر سو تحت حمله و هجمه دشمنان قرار دارد و در جنگ نرم در خط مقدم مقابله و خنثی‌سازی راهبرد دشمنان قسم‌خورده این کشور برای ناامیدسازی ملت ایستاده است. این جایگاهی است که اکنون با پشتوانه تاییدی آیات عظام و علما، رفیع‌تر از هر زمان دیگری شده و فرصتی تاریخی را برای دفاع از اسلام و نظام فراهم آورده است.
رسانه ملی اکنون تاریخ‌ساز، فرهنگ‌ساز و تمدن‌ساز است. با مجاهدت همه همکاران و ازخودگذشتگی ایشان، این جایگاه در زمانه‌ای که از هر جهت بی‌نظیر محسوب می‌شود، به لطف الهی و با دعای روحانیت معزز و ملت مقاوم ایران اسلامی رفیع‌تر از هر زمانی خواهد شد. دیدار با علما و مراجع بزرگوار، همیشه ارزشمند و گرانبهاست. خدا را برای درک حضور این بزرگواران شاکرم. بعد از جلسات و دیدارهای متعدد با روحیه‌ای بالاتر و چشم‌اندازی روشن‌تر از گذشته به تهران بازگشتیم و حمایت‌های پدرانه و راهگشا را بعد از این سفر همچنان مرور خواهیم کرد.
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما