امروز چهارشنبه  ۲۵ فروردين ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

روز پدر از رادیو تهران جایزه بگیرید/هدیه ای «پدرانه» برای مخاطبان رادیو تهران

مشاهده ۱۳۱
۱۳۹۹/۱۲/۰۵- ۰۷:۳۱
شبکه رادیویی تهران به مناسبت میلاد حضرت علی(ع) و روز پدر، برنامه‌های شاد و مفرحی با حضور هنرمندان و اجرای مسابقه و اهدای جوایز تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مسابقه سراسر طنز و شاد رادیو تهران را که به مناسبت ولادت حضرت امیرالمومنین (ع) و روز پدر تدارک دیده شده است، را از دست ندهید. علاقه مندان می توانند از ساعت 17 تا 20  با ارسال پیام کوتاه به شماره ۳۰۰۰۰۹۴ یا از طریق تلفن گویا ۲۷۸۶۰۰۹۴ و شماره تلفن‌های ۲۲۶۵۲۴۶۶ و ۲۲۶۵۲۴۶۵ در این مسابقه شرکت کنند. پرسش های این مسابقه در این روز به ابعاد شخصیتی امام علی(ع) و شیوه و سیره زندگی حضرت امیر المومنین(ع) و روز پدر و... اختصاص یافته است و شرکت کنندگان باید در زمان محدودی به سوالات جواب دهند و جزء برندگان خوش شانس این روز شوند.

شبکه رادیویی تهران 7 اسفند با ویژه برنامه«پدرانه» از ساعت 6:40 دقیقه، به همت گروه‌های مختلف برنامه ساز، برنامه‌های متنوع و متعددی را با بخش های نمایشی و طنز ویژه میلاد امام علی(ع) تقدیم مخاطبان می‌کند.

ویژه برنامه «پدرانه» گروه تهران و رویدادها، بیشتر جنبه سرگرمی و تفریحی دارد، که از ساعت 12 تا 14:20 دقیقه روی آنتن رادیو تهران می رود. از جمله آیتم های این برنامه می توان به «نامه ای به پسرم» که نامه طنز پدری به پسرش است، اشاره کرد. در آیتم«پدران در مشاغل مختلف» با پدرانی گفت و گو می‌ شود که در مشاغل مختلف مشغول به کار هستند. در ویژه برنامه«پدرانه»کارشناس مذهبی نیز از ابعاد شخصیتی حضرت امیرالمومنین(ع)، بزرگ مرد تاریخ سخن می‌گوید. فرشته علیپور، تهیه کننده، متین محمدی و آرمان غفاریان، گوینده و مجری بازیگر، علیرضا مهرانفر و سحر کاری، آیتم ساز، مهدی اسماعیلی، گزارشگر، حسن مهدوی و مهدی حجازی، نویسنده و... از جمله عواملی هستند که با این برنامه همکاری می‌کنند.

همچنین ویژه برنامه«پدرانه» گروه اخلاق و زندگی شهروندی، در روز ولادت امام علی(ع) از ساعت 9 تا 11:30 دقیقه با حضور هنرمندان و اجرای موسیقی زنده روی آنتن می رود. در بخش«علی ای همای رحمت» برنامه به حضرت علی(ع) و ویژگی‌ های شخصیتی و جایگاه اجتماعی ایشان اختصاص دارد. در آیتم «دست های زحمتکش پدر» نیز با شهروندان درباره پدر به عنوان ستون خانواده گفت و گو می‌شود. پدرهای کوچک، پدر بعد از این، پدر معنوی و گپ پدرانه از دیگر آیتم های ویژه برنامه«پدرانه» است. انسیه سمیع پور، ابوالفضل آقاخانی و فاطمه نصرآبادی، مجری و میرحسینی، گزارشگر از جمله عوامل این برنامه هستند.

گفتنی است برنامه«پارک شهر» رادیو تهران در روز ولادت به صورت ویژه از ساعت 6:40 تا 8:30، با بخش های طنز، نمایش و گفت و گو با مسئولان و دست اندرکاران با موضوع ولادت و روز پدر، در خدمت همراهان همیشگی برنامه است.

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
اخبار مرتبط

امتیاز شما