امروز شنبه  ۲۱ فروردين ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

شعر زینبی را در آینه صبر رادیو فرهنگ بشنوید

مشاهده ۱۱۵
۱۳۹۹/۱۲/۰۸- ۰۹:۰۰
ویژه برنامه «آینه صبر» به مناسبت وفات حضرت زینب (س) امروز همزمان با سالروز وفات بانوی صبر و شکیبایی از رادیو فرهنگ پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «آینه صبر» با نگاهی به اشعار زینبی به مناسبت وفات آن بانوی بزرگوار به همت گروه تولید و تامین از رادیو فرهنگ تولید شده است.

تجلی بانوی بزرگ حماسه عاشورا در عرصه شعر معاصر حکایتی بس شگفت و شگرف است و آثاری که در این زمینه تاکنون منتشر شده، از حد شمار بیرون است. به تحقیق، هیچ شاعر صاحبدل و آزاده‌ای را نمی‌توان یافت که در مجموعه اشعارش اثر یا آثاری در این زمینه دیده نشود.

علاوه بر کتاب‌های مجموعه گزیده اشعار عاشورایی که بخشی از آن به تجلی حضرت زینب (س) در این حماسه بی‌بدیل اختصاص یافته است، نظر به علاقه و استقبال علاقه‌مندان به آن حضرت مجموعه شعرهای مستقلی نیز درباره آن بانوی گرامی تاکنون چاپ و منتشر شده است که می‌توان به کتاب‌های " آیینه صبر" ، " بانوی صبر" و ... اشاره کرد.

علاقه مندان می توانند برنامه «آینه صبر» را به تهیه کنندگی مرتضی صداقتگو و با اجرای فاطمه حقیقت ناصری ساعت ۱۷:۳۰ روی موج اف ام ردیف ۱۰۶ مگاهرتز موج ای ام ردیف ۵۸۵ کیلوهرتز از رادیو فرهنگ بشنوند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما