امروز چهارشنبه  ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

تمجید از صدا و سیمای کرمان برای برگزاری سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی

مشاهده ۱۶۳
۱۳۹۹/۱۲/۱۳- ۱۲:۱۰
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در دیدار با مدیرکل صداوسیمای مرکز، از عملکرد مرکز کرمان در برگزاری مراسم سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی تمجید کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، فرمانده سپاه ثارالله استان در دیدار با مدیر کل صداوسیمای کرمان گفت: نقش درون و برون مرزی و تاثیر گذار صداوسیما در سالگرد شهادت حاج قاسم بر کسی پوشیده نیست و ابرگزاری موفق آن طی حدود یک هفته در شرایط خاص کرونا، نمونه بارز مدیریت درست است.

سردار معروفی برقراری ارتباطات رادیویی و تلویزیونی با شبکه‌ های سراسری، تهیه برنامه‌ ها و گزارش‌ های مختلف در حوزه‌ های خبر و سیما را رضایت بخش و تاثیر گذار خواند و گفت: رهبر معظم انقلاب رضایتشان را از سالگرد سردار دلها اعلام کرده اند که این خود، مهر تاییدی برتوفیق در ویژه برنامه‌های سالگرد است.

وی گفت: برگزاری منسجم و دعوت از همه گروه‌ها در ویژه برنامه‌های سالگرد، مورد رضایت خانواده شهید سلیمانی و پورجعفری، و خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران هم بوده است.

مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمان هم در این دیدار گفت: مسئولیت رساندن پیام برنامه‌های سالگرد به گوش جهانیان بر عهده رسانه ملی بود و در کنار انعکاس از شبکه‌های سراسری، هفت شبکه استانی نیز ویژه برنامه‌های زنده را منعکس کردند که مجموع این برنامه‌ها برگ افتخاری بر عملکرد صداوسیما و مجموعه سپاه بود.

 

 

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما