امروز چهارشنبه  ۲۵ فروردين ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

شبکه سحر مخاطبانرا به «حوض نقاشی» می‌برد

مشاهده ۱۰۴
۱۳۹۹/۱۲/۱۳- ۱۴:۲۰
فیلم سینمایی «حوض نقاشی» با بازی درخشان شهاب حسینی و نگار جواهریان، جمعه شب مهمان خانه‌های مخاطبان کردزبان شبکه سحر خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، فیلم «حوض نقاشی» کاری از مازیار میری، داستان زوج کم توان ذهنی را روایت می‌کند که فرزندی معمولی دارند و تلاش می‌کنند تا به دیگران ثابت کنند این تفاوت بزرگ را با معجزه عشق از بین برده اند. در ادامه گریختن تنها پسرشان از خانه به دلیل رنجش نپذیرفتن این وضعیت پدر و مادر صحنه‌های غم انگیز و درامی را می آفریند که بسیار تاثیرگذار است و مخاطب را با خود همراه می سازد.

«حوض نقاشی» در جشنواره‌های مختلف شرکت کرده است و برنده جوایزمتعددی از جمله یونسکو جوایزآسیا و اقیانوسیه، بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم فجر، جایزه ویژه بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم لیسبون و برنده جایزه بهترین فیلم جشنواره بین‌المللی فیلم کودک شارجه شده است. شهاب حسینی، نگار جواهریان، فرشته صدرعرفایی، سپهراد فرزامی، سیامک احصایی و الهام کردا از بازیگران اصلی این فیلم هستند.

فیلم سینمایی «حوض نقاشی» بامدیریت دوبلاژ محمد فریدونی 15 اسفند ساعت 18:18 به وقت تهران به مدت 95 دقیقه از کانال کردی شبکه سحر پخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما