امروز پنج شنبه  ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

7 برنامه ویژه شبکه نشاط و سرگرمی‌ برای ایام نوروز

مشاهده ۲۰۴
۱۳۹۹/۱۲/۲۷- ۱۲:۲۵
شبکه نسیم برای نوروز برنامه‌های مفرحی همچون خنداوانه، کودک شو، شوتبال، دست انداز، شکرستان، هوش برتر و نسیم آوا را تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، رامبد جوان و همراهانش که با خندوانه در فصل هفتم به آنتن برگشته با تغییرات اساسی در شکل و با حفظ ساختار محتوایی در ایام نوروز از چهارشنبه تا جمعه ساعت ۲۳ میهمان خانه‌های مخاطبان خواهد شد.

کودک شو در ادامه فصل چهارم میزبان خانواده‌های برگزیده و فینالیست‌های این فصل است. این برنامه در ادامه با اضافه شدن بخش‌ها و رقابت‌های جذاب و متنوع، فضای رنگارنگ از نقش آفرینی کودکان در کنار والدین را به نمایش می‌گذارد و در مقابل ایجاد ارتباط با فرزند را در فضایی خاص تمرین می‌کنند. کودک شو در ایام عید شنبه تا سه شنبه ساعت ۲۳ به میزبانی حمید گودرزی پخش می‌شود.

شوتبال در ویژه برنامه نوروزی خود با دعوت از هنرمندان و چهره‌های ورزشی، شکلی متفاوت از رقابت در کنار رفاقت را رقم زده است و با خلق موقعیت‌های دلنشین، شوتبالی دیدنی را با اجرای حامد اهنگی به آنتن شبکه نشاط و سرگرمی‌به ارمغان خواهد آورد. این برنامه، نوروز ساعت ۲۱ از شبکه نسیم پخش می‌شود.

هوش برتر که در فصل یک و ۱۰ دور از این برنامه، جایگاه ویژه‌ای در بین علاقمندان به بازی‌های فکری و رقابت‌های جدی تلویزیونی پیدا کرد، در ادامه و در فصل دوم با تغییرات گسترده در طراحی و اجرای به جدول پخش خواهد رسید. هوش برتر در فصل دوم با اجرای آریا طاهری در نوروز ۱۴۰۰ هر روز ساعت ۱۹ میهمان علاقمندان این برنامه است.

دست انداز عنوان مجموعه‌ای طنز و سرگرم کننده است که با کارگردانی شهاب عباسی برای ایام نوروز تدارک دیده شده، مجموعه طنز آیتمی دست انداز با بیان شیرین به نقد هنجارها و خرده فرهنگ‌های اجتماعی می‌پردازد و با لحن مطایبه‌آمیز آن‌ها را به نقد می‌کشد. این مجموعه هرشب ساعت ۲۰ در نوروز پخش می‌شود.

فصل جدید انیمیشن جذاب شکرستان امسال هم در نوروز به خانه‌های مخاطبان خود می‌آید و با نگاه هنرمندانه و با شکلی ‌شناخته شده در ناکجا آبادی که ساخته، معضلات و مخاطرات اجتماعی را به چالش می‌کشد. شکرستان هر شب ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه نسیم پخش می‌شود.

نسیم آوای نوروزی با حال و هوای متفاوت، علاقمندان به موسیقی را همراه خود می‌کند و با پخش آثار خوانندگان برجسته کشور و بهره‌گیری از چهره‌های جوان و مستعد؛ دقایق پر انرژی را رقم می‌زند. یکی از ویژگی‌های این برنامه در این ایام پخش موسیقی فیلم سینمای ایران است که به کارکرد موسیقی درانتقال بهتر محتوا کمک می‌کند. نسیم آوا هر شب ساعت ۲۲:۳۰ با اجرای رضا محبی از شبکه نشاط نسیم پخش خواهد شد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما