امروز سه شنبه  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

آداب و رسوم جدید نوروز با زبان طنز رادیوجوان

مشاهده ۱۴۸
۱۴۰۰/۰۱/۱۰- ۱۳:۰۰
«تا قرنی نو» که در نوروز ۱۴۰۰ روی آنتن رادیوجوان می‌رود، آداب و رسوم نوروز در قرن جدید را با زبانی طنز پیش‌بینی کرده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی،حامد مرادیان تهیه‌کننده و نویسنده برنامه «تا قرنی نو» درباره این برنامه که در نوروز هزار و چهارصد روی آنتن رادیو جوان رفته‌است، گفت: برنامه طنز «تا قرنی نو» کاری از گروه تفریحات رادیو جوان است که در ایام نوروز هر روز ساعت ۱۱ صبح به مدت سی دقیقه از رادیو جوان پخش می‌شود.

وی ادامه داد: این برنامه با محور تغییرات مراسم نوروز در قرن آینده و پیشرفت تکنولوژی تولید می‌شود. «تا قرنی نو» یک برنامه سه نفره است که بنده، حسن صنوبری و مهدی استاد احمد در کنار هم، نویسندگی و بازیگری آن را بر عهده داریم.

تهیه‌کننده «تا قرنی نو» درباره بخش‌های مختلف این برنامه افزود: گفتگو پیرامون مراسم نوروز در آینده مثل سفر در زمان، دید و بازدید مجازی، پذیرایی توسط ربات‌ها و خوراکی‌ها و پذیرایی‌های آینده از بخش‌های متنوع این برنامه طنز تعاملی است.

مرادیان، چالش‌های طنز این برنامه را یکی از بخش‌های پرطرفدار دانست و ادامه داد: مردم در تماس با رادیوجوان به سوال برنامه که هر روز درباره یکی از چالش‌های طنز «تا قرنی نو» مطرح می‌شود، پاسخ‌های جالبی می‌دهند که موجب شده تا تعامل شنونده‌ها با برنامه بیشتر شود.

تهیه‌کننده «تا قرنی نو» در پایان با اشاره به اینکه رادیو در دوران کرونا نمی‌تواند میزبان مهمانان زیادی باشند، خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی که بیشتر برنامه‌های رادیویی کمتر مهمان دعوت می‌کنند، تمرکز اصلی ما عمدتا روی پخش موسیقی‌های شاد و همچنین نمایش‌های طنز است تا لحظات شادی را برای مخاطبانی که در یکسال گذشته به دلیل کرونا نتوانستد در جمع‌های خانوادگی و دوستانه حاضر شوند، فراهم آوریم.

برنامه‌های رادیو جوان روی موج اف ام ردیف ۸۸ مگاهرتز پخش می‌شوند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما