امروز پنج شنبه  ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

۶ سریال برتر ۹۹ در مرحله نهایی سریالیست

مشاهده ۲۱۰
۱۴۰۰/۰۱/۱۴- ۰۸:۵۹
رقابت جذاب ۳۰ سریال تلویزیون در برنامه سریالیست با انتخاب ۶ سریال محبوب مردم ، بهمرحله نهایی رسید.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، پس از ۱۳ روز رقابت سریال های سال ۹۹ در برنامه سریالیست، ترکیب سریال های برتر سال که با رای مستقیم مردم به فینال راه یافتند، مشخص شد:

۱_ بچه مهندس (شبکه دو )

۲_ از سرنوشت (شبکه دو )

3_ پایتخت ۶ (شبکه یک )

۴_ نون خ ۲ (شبکه یک )

۵_ خانه امن (شبکه یک )

۶_ زیرخاکی (شبکه یک )

در برنامه سریالیست، تمام سریال های پخش شده سال ۹۹ از شبکه‌های یک، دو، سه و پنج، بر اساس میزان مخاطب نظر سنجی مرکز تحقیقات سازمان صداو سیما در ۶ گروه ۵ تیمی قرعه کشی شدند. در هر گروه بازیگران و دست اندرکاران سریال ها به طور مساوی طی دو شب از آنتن شبکه یک و فضای مجازی امکان تبلیغ و یادآوری جذابیت های سریال خود را داشتند. این برنامه با همکاری مشترک شبکه یک سیما و اپلیکیشن تلوبیون طراحی شد و مردم علاوه بر پیامک، برای اولین بار از طریق تلوبیون امکان شرکت در نظر سنجی درباره برنامه‌ها را یافتند. مرحله نهایی از جمعه شب با اعلام اسامی ۶ سریال برتر آغاز شده و از یکشنبه ۱۵ فروردین، سازندگان هر شش سریال با حضور مجدد در برنامه سریالیست، فرصت دارند برای سریالشان تبلیغ کنند تا برترین سریال سال ۹۹ تلویزیون با رای مردم انتخاب شود.

برنامه«سریالیست» به تهیه کنندگی مجتبی فرجی و محمد باریکانی کاری از گروه تاریخ، فرهنگ و هنر شبکه یک سیما است که در ایام نوروز از شبکه یک روی آنتن رفته است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما