امروز جمعه  ۲۶ شهريور ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

ویژه برنامه پایش با موضوع شعار سال
ویژه برنامه پایش با موضوع شعار سال

پخش برنامه«پایش» از امشب از سرگرفته می شود

مشاهده ۲۸۸
۱۴۰۰/۰۱/۱۴- ۱۱:۰۹
تعداد بازدید:288
برنامه «پایش» با توجه به نامگذاری سال1400 به نام«تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها»، از امشب با موضوع شعار سال از شبک یک روی آنتن می رود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، هادی سلیم زاده تهیه کننده پایش در این زمینه گفت: قرار است 8 برنامه با محوریت شعار سال و با موضوعاتی که در سال 99 بیشترین چالش ها را در کشور داشته است را واکاوی کنیم. او درباره موضوعات این برنامه اظهار داشت: در برنامه اول که امشب 14 فروردین روی آنتن می رود، نظام بانکی را هدف قرار داده ایم. احسان خاندوزی نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و حمید اخوانی کارشناس حقوقی و بانکی مهمانان این برنامه خواهد بود تا در خصوص رفتارهای ضد تولید برخی بانک ها و راهکارهای پشتیبانی نظام بانکی از تولیدکنندگان گفت و گو کنند. سلیم زاده، قاچاق و راهکارهای عملی کنترل این پدیده شوم از مبادی رسمی‌گمرک را موضوع بحث برنامه فردا یکشنبه 15 فروردین پایش عنوان کرد و اظهار داشت: سردار علی مویدی رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز مهمان این برنامه خواهد بود. تاثیر رویکرد سیاست خارجی بر اقتصاد، برنامه ریزی سیاست صنعتی کشور، راهکار توسعه کشاورزی و مدیریت بازار، مدیریت نرخ ارز، قانون کار و تامین اجتماعی و مجوزها سایر موضوعات ویژه برنامه «پایش» هستند.

برنامه«پایش» به تهیه کنندگی‌هادی سلیم زاده کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک سیما است که هر شب ساعت20 به طور زنده روی آنتن می رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما